Poznaje li neko ova dva Volva S60 - Banja Luka

Poznaje li neko ova dva Volva S60 - Banja Luka

Član
Jbg decki od svih S60 sto sam gledao ovih dana, onaj iz banja luke je najuredniji i najposteniji.

Gledao jednog iz SA 2004. 2.4i, ko golf2 iz 84' ocuvan

Drugi iz Zvornika 2002. 2.4t, mjenjata inst.tabla, jer je udaren naprijed, i navodno samo airbazi iz inst. Table iskocili... laznjak zesci

Ostali iz BL, sve izlizani, ofucani...

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
BHT Ovisnik
Znam ja Haria, s njim sam prije dilao dijelove. Nit smrdi nit mirise, imao sam i dobrih iskustava s njim, a i nekih li la. Neznam sta bih ti rekao za njega...
Ako nije krak krivljen jebi mu mater,koje nije malo udareno. Ja bih se bazirao na njega
 
Član
Ne znam... opet 250ks, i jedini je na piku. Bojim se ono nedaj boze, sta za djelove.

Dok su 2.4i i 2.4t skoro identicni.

A ovaj 2.4t iz zvornika ima originalnih 180.000, ali pisti mu zrak iz turbine... i nema snage. Greske izbacuje od airbaga... ma gomila stvari.

Nista to kod ovog zlatnog 2.4t iz BL nema...

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Gledao sam onog zlatnog T5 iz banja luke. Ono je samo za otpada. Stavili ga ispod šljive, unutra kao u plasteniku. Nema dijela koji nije napukao ili izlizao se. Nisam ni htio ga paliti... dovoljno mi bilo

A onaj signum iz travnika, leš teški. Kakvi top stanje, kakvi servisi odrađeni. Lampica check engine. Izlizane sve u njemu i na njemu. Jedino sjedišta su ko nova.

Ljudi pomagajte. Trebam auto.

S60, a moze i e46 320i 323i ili 325i

Benzin ili plin

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
I ja sam na svojoj kozi osjetio kako je danas tesko naci auto da valja.
To ti dodje ko sizifov posao
 
Član
Isto tako trazim vec nekoliko dana auto za sebe, vec sam za 10 dana skrsio skoro 100 km telefona, gorivo i vrijeme da ne spominjem. U 90% slucajeva stanje sa oglasa na PIK-u i stvarnost nisu isti. Sve kad skontam, zivci i nerviranje, vrijeme, gorivo itd. mucni su to momenti. Jos kad prodavcu kazem DA AUTO NIJE ZA MENE, a da ga i ne probam, uvrijedi se i kaze PA STA HOCES ZA AUTO 10 GODINA STARO...a ja prevalio par desetina KM i on smatra da ja dosao da se zezam sa njim
 
I onda opet vw ne valja i ja ispadam zadrti vagenovac. Sto ne pogledas nekog passata 1.8t plin? Sta fali tim autima udobna porodicna velika a uz dobar cip i fino kidaju ima i djelova a i nisu skupi za odrzavat. Nisu kao volvo ali vece su sanse da ces ih naci u dobrom stanju. Evo mi smo trazili 2 komada da su automatici i dizeli i karavani pa smo nasli u extra stanju oba. Ne bih da se pravim pametan al vidim da trebas ocajnicki auto a taj passaat se uvek moze prodat .

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
I onda opet vw ne valja i ja ispadam zadrti vagenovac. Sto ne pogledas nekog passata 1.8t plin? Sta fali tim autima udobna porodicna velika a uz dobar cip i fino kidaju ima i djelova a i nisu skupi za odrzavat. Nisu kao volvo ali vece su sanse da ces ih naci u dobrom stanju. Evo mi smo trazili 2 komada da su automatici i dizeli i karavani pa smo nasli. Ne bih da se pravim pametan al vidim da trebas ocajnicki auto a taj passaat se uvek moze prodat .

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Passat mi nebudi nikakve emocije. Dosadan dizajn.

Ganjao sam superb 1.8t, u bih samo jedan u gradiskoj, slab, uvesti nemozes. Jetta/bora su mi ljepse, ali su opet niza klasa.

Vectra 2.0t ili 2.2, po mogucnosti GTS
Ili
Volvo S60 2.4t

Volvo je po svemu iznad svih nabrojanih.
 
BHT Ovisnik
Vectra fin auto,ali nisam niti jednu turbo do sada vidio osim ove, jel to LET ? Mislim da se moze boljih auta za te novce u zeti. S60 ili bmw izmislio svijet za nju sto se tice kvalitete materijala. Vidim da gledas i e46, moja preporuka nemoj, gledaj odmah e39. Auto je bar 3 razine bolje auto, u svemu. Mnogo mnogo udobniji, osjetis koliko je cvrsto auto. E46 s istim motorom je osjetno jači, ali samo to. E39 je isti negdje rang kao S60, mozda malo vise prostora nazad, te zbog RWD dosta ljepsi za voziti, jako stabilan auto. Moja topla preporuka za auto,jer vidim da razmisljas kao i ja. Poslije v40 sam trazio s60 T5 i zavrsio nakon e46 na e39. Sljedece planiram e65, ali tko je god vozao e39, pa evo dosta moje rodbine sada i nove linije bmw, kazu da im je e39 se daleko najbolji pokazao. A smijesno jeftin auto za odrzavati, drasticno jeftiniji od E46. Ja to nisam vjerovao kada su mi govorili dok sam vozao E46,ali sada vidim :)
 
Član
Vectra fin auto,ali nisam niti jednu turbo do sada vidio osim ove, jel to LET ? Mislim da se moze boljih auta za te novce u zeti. S60 ili bmw izmislio svijet za nju sto se tice kvalitete materijala. Vidim da gledas i e46, moja preporuka nemoj, gledaj odmah e39. Auto je bar 3 razine bolje auto, u svemu. Mnogo mnogo udobniji, osjetis koliko je cvrsto auto. E46 s istim motorom je osjetno jači, ali samo to. E39 je isti negdje rang kao S60, mozda malo vise prostora nazad, te zbog RWD dosta ljepsi za voziti, jako stabilan auto. Moja topla preporuka za auto,jer vidim da razmisljas kao i ja. Poslije v40 sam trazio s60 T5 i zavrsio nakon e46 na e39. Sljedece planiram e65, ali tko je god vozao e39, pa evo dosta moje rodbine sada i nove linije bmw, kazu da im je e39 se daleko najbolji pokazao. A smijesno jeftin auto za odrzavati, drasticno jeftiniji od E46. Ja to nisam vjerovao kada su mi govorili dok sam vozao E46,ali sada vidim :)
Apsolutno se slazem s tobom. Probao sam par e46, sve ofucano i brate tvdro, neudobno. A voze ih vecinom "zestoki momci" koji za 10km sipaju gorivo. Dalje da ne nabrajam. (Cast izuzetcima)

E39 su nazalost preko mog budzeta.

S60 sa 400.000km izgleda ko passat sa 100.000, ili vectra. Jer ih vecinom vozaju ozibljni vozaci (sta jes jes)

Passati i ostala "narodna auta" kupuju inace stariji, pa onda preuzimaju juniori kad poloze..

Nek me neko ispravi ako grijesim, al u 90% slucajeva je ovako.

Vectra ima z20net motor ili z22se. Dobri motori samo treba paziti na lanac, jer ljudi misle da je vjecan, pa kad pukne, jebu grebu...
 
Top