Poznaje li neko ova dva Volva S60 - Banja Luka

Poznaje li neko ova dva Volva S60 - Banja Luka

Član
Ovaj plavi je mozda mogao biti u mog kolege drugacije su sada felge na njemu...
Kod njega je bio OK I nije bio udaran...
A I kilometri su ja mislim stvarni
 
Član
I ja mislim. Mada ako je dobro ocuvan, nije to problem

Auto ovog godista ne vrijedi po meni preko 7-8k, sve dati preko je glupost sad kad ima novih auta za 15-16k imas garanciju samo radis servise, ne strahujes da ce nesto stradat da je udaran struhao i sl, jest da ta auta nisu u klasi ovog ali novo je novo.
 
Član
Auto ovog godista ne vrijedi po meni preko 7-8k, sve dati preko je glupost sad kad ima novih auta za 15-16k imas garanciju samo radis servise, ne strahujes da ce nesto stradat da je udaran struhao i sl, jest da ta auta nisu u klasi ovog ali novo je novo.
Naravno, ali ovdje se radi o zamjeni... tako da moze staviti i 20.000....

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Kilometri nisu stvarni 100%, neko kupio limuzinu ove klase da ode do prodavnice.
Ma Ja on uvukao auto iz slo of prvog vlasnika sa 154.000 km na satu presao je sa njim oko tridesetak hiljada, mijenjao nedavno za neku lagunu I doplatu tako da kazem da su km realni, ako he to taj auto.
Ja imam auto iz 2005 dizel sa predjenih 36.000 km.
Jel i za moj auto znas bolje od mene?
 
Član
Ma Ja on uvukao auto iz slo of prvog vlasnika sa 154.000 km na satu presao je sa njim oko tridesetak hiljada, mijenjao nedavno za neku lagunu I doplatu tako da kazem da su km realni, ako he to taj auto.
Ja imam auto iz 2005 dizel sa predjenih 36.000 km.
Jel i za moj auto znas bolje od mene?
Ne kontam te, kakva slovenija, kakva laguna?
 
Član
Plavi Volvo je od mog druga bio kupljen u sloveniji od prvog vlasnika nedavno zamjenjen za lagunu.
Ako je to taj auto kilometri su stvarni
Pitaj jel se vlasnik prije zvao nermin
 
Član
Ma Ja on uvukao auto iz slo of prvog vlasnika sa 154.000 km na satu presao je sa njim oko tridesetak hiljada, mijenjao nedavno za neku lagunu I doplatu tako da kazem da su km realni, ako he to taj auto.
Ja imam auto iz 2005 dizel sa predjenih 36.000 km.
Jel i za moj auto znas bolje od mene?

Koga briga kakvo ti auto imas i koliko je preslo rijec je o volvu kojeg momak hoce da kupi. Slovenaci posten narod oni ne znaju vratit kilometrazu, koga god znam da je kupio novo auto bilo koje klase znaci i to godista 2005+ vec svi imaju debelo preko 200k a ta auta se vozaju vecinom po gradu.
 
Top