Pozicije u Zmigavcima BMW e46 coupe??

Pozicije u Zmigavcima BMW e46 coupe??

Član
Kako je najbolje uraditi ovo skopcavanje :icon_question:
Za prednja dva zmigavca i bocne zmigavce..jer hoce moj drug jedan da radi ;)
Imaju li posebni zmigavci il isamo fora dvopolne sijalice ili kako?

5snfoi6e1hjcgyaahuo.jpg
 
Član
to ti je americka verzija,roknes dvopolne sijalice i to je to...
iako,nisam siguran hoce li moci tako,jer bmw ima one check-ove,ako je jaci motor,koji prijavljuju ispravnost sijalica...pa ne znam kako ce se ponasat kad na poziciju skopcas jos sijalica,odnosno jos 4...
 
Član
edoze je napisao(la):
to ti je americka verzija,roknes dvopolne sijalice i to je to...
iako,nisam siguran hoce li moci tako,jer bmw ima one check-ove,ako je jaci motor,koji prijavljuju ispravnost sijalica...pa ne znam kako ce se ponasat kad na poziciju skopcas jos sijalica,odnosno jos 4...

ja..to i ja mislim tako nesto..samo nezz prijavljuje li poziciju ako pregori..ako prijavljuje onda nece moci tako ;)
 
Član
Probaj samo izvaditi postojece pozicije automacki prebaci na zmigavce da gori kao pozicija
(to sam vidio na e46 cabrio neznam moze li svaki )
 
Član
sanjo je napisao(la):
Probaj samo izvaditi postojece pozicije automacki prebaci na zmigavce da gori kao pozicija
(to sam vidio na e46 cabrio neznam moze li svaki )

Bas ovo htjedoh napisati, tata je na svom E46 htio staviti LED pozicije, al posto mnogo manje struje vuku, auto ih ne prepoznaje, pa upali ove zmigavce.

Znaci samo pozicije van il stavit slabije i svjetlit ce to...
 
Član
sanjo je napisao(la):
Probaj samo izvaditi postojece pozicije automacki prebaci na zmigavce da gori kao pozicija
(to sam vidio na e46 cabrio neznam moze li svaki )

moglo bi tako..ovaj BMW je coupe ;)

VR6Boki je napisao(la):
sanjo je napisao(la):
Probaj samo izvaditi postojece pozicije automacki prebaci na zmigavce da gori kao pozicija
(to sam vidio na e46 cabrio neznam moze li svaki )

Bas ovo htjedoh napisati, tata je na svom E46 htio staviti LED pozicije, al posto mnogo manje struje vuku, auto ih ne prepoznaje, pa upali ove zmigavce.

Znaci samo pozicije van il stavit slabije i svjetlit ce to...

moglo bi tako..ovaj BMW je coupe ;)
 
Član
Evo moze tako(ivadi se pozicija i pocnu svijetliti zmigavci ;)..samo kad se upale farovi ugase se pozicije u zmigavcima :icon_rolleyes:..negdje sam citao da se uzme neki modul nesto relej pa se to skopca :icon_question:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Evo moze tako(ivadi se pozicija i pocnu svijetliti zmigavci ;)..samo kad se upale farovi ugase se pozicije u zmigavcima :icon_rolleyes:..negdje sam citao da se uzme neki modul nesto relej pa se to skopca :icon_question:

http://www.bhtuning.com/diy-usa-zmigavci-kako-ih-napraviti-t-62132.html

:icon_smile:
 
Član
mario05 je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Evo moze tako(ivadi se pozicija i pocnu svijetliti zmigavci ;)..samo kad se upale farovi ugase se pozicije u zmigavcima :icon_rolleyes:..negdje sam citao da se uzme neki modul nesto relej pa se to skopca :icon_question:

http://www.bhtuning.com/diy-usa-zmigavci-kako-ih-napraviti-t-62132.html

:icon_smile:

ja msm da u BMW moze i dugacije jer se vec upale kada se izvade pozicije ;)
 
Član
Nazovi ti BMW servis pa pitaj, mozda ti oni mogu to na diagnostici upaliti (jer dosta stvari mogu podesiti tako).
 
Član
eh nisam na to obracao paznju... vidi kod tomica mozel se programirat ako ne ima druga opcija dobar elektricar;)

da i ja iskoristim priliku da pitam: zna li neko moze li se na e46 podesit na dijagnostici opcija Follow me home da radi na daljinski (otkljucavanje-zakljucavanje) znam da imaju opcije da se podesi vrijeme trajanja i uklj.-isklj.
 
Top