Pozicija u faru kod audija a4 b8 KAKO JE ZAMJENITI

Pozicija u faru kod audija a4 b8 KAKO JE ZAMJENITI

Član
Pozdrav za sve m
Posjedujem audija a4 b8 2009
I htio sam dazamjenim poziciju u dnz fara koji je obicni ne xenon mi nikako nemigu da nadzem gdje se nalazi
Cak sam i far skinuo ali samo imaju dva otvora jedno od kratkog i drugo od dugog svjetla
Molim za pomic ako neko zna kako zamjeniti piziciju u ovo faru lp

I jos kad sam skidao far kroz otvor od kratkog sevide neke zice kije vode na dno fara al mi djeluje nemoguce prici tim zicama kroz taj otvor jedva i kratko zamjenim

Imal ko da je mjenjao ili da se susreo sa ovim farovima??
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Drug u Sarajevu si, odes kod bilo kojeg autoelektricara i odradit ce ti. Ne znam kako far izgleda ali cisto sumnjam da se mora skidati radi zamjene pozicije. Samo ti do prvog servisa i zamjenit ce ti ljudi. cjena je sitnica
 
Član
E taman do laktasa cu ici,pa reci drug kad je tako jednostavno zbog tog i ovaj forum postoji??? Da razmjenimo misljenja i iskustva i pomognemo jedni drugima!?!?
 
Član
Drug u Sarajevu si, odes kod bilo kojeg autoelektricara i odradit ce ti. Ne znam kako far izgleda ali cisto sumnjam da se mora skidati radi zamjene pozicije. Samo ti do prvog servisa i zamjenit ce ti ljudi. cjena je sitnica
Drug u Sarajevu si, odes kod bilo kojeg autoelektricara i odradit ce ti. Ne znam kako far izgleda ali cisto sumnjam da se mora skidati radi zamjene pozicije. Samo ti do prvog servisa i zamjenit ce ti ljudi. cjena je sitnica
To sam i planiro drug al reko posto je sigurno neka caka u pitanju da vidim da nihe neko imao iskustva sa istim farom,ja sam ga skinuo bio al nigdje otvora za poziciju kao sto sam napisao u opisu problema
 
Član
Imas na you tube video,potrazi
Nema drug prevrno sam sve hahah
Nema veze prvom prilikom kod elektricara
Specifican far jos ga skinuo bio komplet i nisam skonto ccc pa zbog tog sam i pisao ovde reko mozda se neko vec susreo sa tim,al vidim i ovde pojedinci vise odmazu neg sto hoce pomoc
 
Top