PoZdRaV

PoZdRaV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala mnogo svima,nisam znao da cu biti ovako dobro primljen,hvala na pohvalama za autice,dolazim u mostar sa unom idem na lov u 16 klase iako mislim da cu upasti duboko u 15,inace sam dole kao organizator. Nadam se da cete doci dole jer ce biti puno bolja trka i sto se tice organizacije i takmicara nego gerina,pa se vidimo dole i jos jednom hvala na finom prijemu!!!:icon_biggrin:
 
Član
Pa ko bude u Mostaru vidjeti ce moju porodicu u akciji,svi rade oko auta,stara navija,stari pravi,leti,sprica frejon u intercooler,ja vozim i uzimam pare,hehhe,ma bas trkaca porodica!!! Pozzz
 
Član
Pa kad sam se vec predstavio i da postavim par pitanja,dakle interesuje me gdje mogu kupiti onu rotaciju tacnije bljeskalice kao sto su bile na sivoj hondi civic safety car iz srbije,drugo gdje mi neko moze kvalitetno odraditi kakve lip-ove ili produzetke za prednju karambolku za punta i zna li iko koga da prodaje krovni-gepek spojler za punta,vidjam milion grobova punta po sarajevu ali imaju taj spojler koji ja trazim vec godinu dana?!!! Hvala puno na informacijama i veliki pozdrav za sve vas!!!
 
Član
RedLine je napisao(la):
Pa kad sam se vec predstavio i da postavim par pitanja,dakle interesuje me gdje mogu kupiti onu rotaciju tacnije bljeskalice kao sto su bile na sivoj hondi civic safety car iz srbije,drugo gdje mi neko moze kvalitetno odraditi kakve lip-ove ili produzetke za prednju karambolku za punta i zna li iko koga da prodaje krovni-gepek spojler za punta,vidjam milion grobova punta po sarajevu ali imaju taj spojler koji ja trazim vec godinu dana?!!! Hvala puno na informacijama i veliki pozdrav za sve vas!!!
Pozzz i DD kao prvo matorog razduzi od una ;) jel to je auto za nas mlade pogotovu kada je TURBO ie. njemu uxmi nekog yugu da zuji:icon_smile: Drugo za one rotacije sto si pito to radi jedna firma u srbiji profi opremu za ta vozila ali mislim da nemoze svako uzeti jel posle ugradnje mora se atestirati,nastavak za punta mozes naci kod fandje u BG za nekih 100-120KM ima vise vrsta pogledaj na njegovom sajtu, PS.jel motor u tvome puntu 1.4 TURBO
 
Član
eh valjalo bi uzeti motor iz tvog Una i ubaciti umjesto mojeg 1.0..... al bibila kombinacija:DDD
Dobro došao, a Punta odavno nisam vidio orginalnije urađenog
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top