Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam Adi, student strojarstva u Zagrebu. 23 godine, volim malo kemijat po autima. Trenutno nemam auto, al vozim bratovu hondu civic i caletov raspadni mondeo. Prije sam imao corsu a gsi (nju sam slagao od nule....lim bio koma), to sam prodao..Sad cekam da zavrsim faks pa da kupim nesto novo u sta cu trpat pare :icon_biggrin:
 
Član
Adi sa hondafanclub.a? Znaci uspio sam te inspirisati da posjetis najbolji forum na balkanu :)

Dobro nam dosao i ostani aktivan,svidjelo mi se tvoj auto,pa eto postavi i ostalim calnovima foruma da vide hondicu :)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Adi sa hondafanclub.a? Znaci uspio sam te inspirisati da posjetis najbolji forum na balkanu :)


Da, ja sam. Sad cu c/p sa hondakluba slike. Hvala na pozivu. :icon_biggrin:
 
Član
MA nema problema adi,vidim da si redovan na onom forumu,ali je slabo posjecen,ovdje je malo drugacije ;) stalno smo tu! A honda ce vam dah oduzeti :)
 
Član
Nije jos mocna...al dok financije dopuste bit ce...Trebam skupit pare za ECU, zakretne remenice i mapiranje. Inace standardno je 1.6 16v, 160 konja. Motor mi se bio razletio prosle godine u 9 mjesecu pa sam ja radio generalku. Stavio sam spic klipove od civica TypeR i supertech ventila koji malo povecavaju kompresiju. Kupio sam i bregaste od typeR al one moraju cekat jos na ugradnju. Imam u planu ovih dana izmjerit snagu na valjcima da imam neku referencu za poslje kad stavim bregaste.

Hvala svima na dobrodoslici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top