Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ArminM je napisao(la):
ma kakvi,,samo ga mogu natjerat da skine onaj CUNAMI sa vrata;););)

ahh sto me nasmija :lol::lol::lol::lol:



Drug pozdrav i dobro dosao ostani na forumu i budi aktivan ;)

P.S savjet skini natpis za auta i idemo dalje sve ok ;)
 
Član
mene se malo pogresno protumacilo ovdje,pa se moram sada odbranit malo,da ne bude kakve zabune. Ja sam samo rekao sta pise na autu,niti sam se ja smijao niti koji drugi djavo:icon_biggrin:
ali da je ruglo brate i jeste,i dalje govorim samo o natpisu,,,nisam ni rekao da si ga ti stavio,niti bilo sta drugo,,samo sam rekao da je natpis cao
skini to i bit ce ok---a brate ako ti se svidja taj CUNAMI,i ako to tebi licno nesto znaci onda nemoj da ga skidas,nemoj ti na mene i slicne meni da se obazires;)
 
ArminM je napisao(la):
mene se malo pogresno protumacilo ovdje,pa se moram sada odbranit malo,da ne bude kakve zabune. Ja sam samo rekao sta pise na autu,niti sam se ja smijao niti koji drugi djavo:icon_biggrin:
ali da je ruglo brate i jeste,i dalje govorim samo o natpisu,,,nisam ni rekao da si ga ti stavio,niti bilo sta drugo,,samo sam rekao da je natpis cao
skini to i bit ce ok---a brate ako ti se svidja taj CUNAMI,i ako to tebi licno nesto znaci onda nemoj da ga skidas,nemoj ti na mene i slicne meni da se obazires;)

ma druze nikad ne radim i ne slusam sta drugi rade uvijek sam bio izuzetak....ali glupo mi je se smijati nekome za neki natpis, meni taj natpis nista ne znaci a nisam ga ni postavio, ali nisam se ni ja smijao liku koji je ga stvarno postavio....on je imao svoje razloge zasto je postavio taj natpis...meni se isto iskreno ne svidja a i glupo je mjesto odabrao....ali nisam mu se smijao.....taj natpis ce biti skinut kad dodje vrijeme za farbanje...pokusavam vratiti auto u fabricko stanje tako da nece biti nikakvih gluposti na njemu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top