POZDRAV

POZDRAV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:123:pozdrav svima! Ja sam iz Crne Gore,tacnije Podgorica i imam 23 god! Pored strasti prema tribini A.C.A.B.;) i zenama moja velika strast su automobili! Imam Golf3 GL 1.8 V8 110ks i nije neka snaga i planiram jedan projekat sa njim tj preuredjenje iz temelja iako je i sad tip top(felge alu,spusten,duboki branici,farovi cetvorke,ksenon...) zapravo treba mi novi motor VR6 :cool: itd!!! Problem je sto kod nas covjek treba da se ubije dok nadje nekoga ko moze da ti sve to odradi,pa cak i nabavka dijelova... Ako neko moze da mi pomogne u vezi ovoga tj da mi pomogne kako da nabavim to sto mi treba neka mi pise na mail urbanboypg@yahoo.com HVALA UNAPRIJED!
 
ArminM je napisao(la):
pozdrav,dobro nam dosao,imas na forumu vr6 na prodaju,pogledaj malo,sigurno ces naci;)

Novi sam na sajtu pa mi treba malo vremena dok sve prelistam! Ne vjerujem da bix kupovao cijelo auto jer je moj 1/1 sto se tice imarije,a i svega ostalog samo bih mu performanse poboljsao i jos nesto malo estetike! Hvala ti ali cu pogledat sta ima!:dojke:
 
Član
WELCOME
:smajli44:
A dje si bolan, STO CINIS?

Ima ovde jedan lik izvadio VR motor i ubacio neko gov*o, tako da se ovaj motor moze uzeti u kompletu sa svim za male pare. Ako ti treba - dacu ti broj pa se nadjite a i 170km ti nije neka daljina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top