Pozdrav!

Pozdrav!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svim clanovima foruma BhTuning!

Za forum sam cuo od korisnika Liga (znate ga po strasnom Mk2 projektu, vjerovatno ce na kraju ispasti najjaca Dvica ikad u BiH ;)), a inace sam clan foruma AK Crankshaft iz Banja Luke (vodi ga Dottore/Selver Skorup, takodje sa Golfom dvojkom - takodje u stanju i za trku i za postera :D ).
Kao i Liga i Dottore, i ja sam ljubitelj Volkswagena i ponosni vlasnik auta koje bi trebalo staviti na grb BiH, naravno Golfa Mk2.
Auto je 1986 godiste, serija GL, 1.6 benzinski EZ motor sa E2E pierburg karbom. Kupio sam ga skoro u ne tako sjajnom stanju i polako krenuo da ga dovodim u red (nazalost budzet je mali za sve ideje), ali polako i sigurno auto dolazi u sve bolje stanje, kako vozno, tako i izgledom.

Kroz komunikaciju sa visegodisnjim vlasnicima automobila vidio sam da mnogo ljudi i bez obzira na veliku predjenu kilometrazu vrlo malo ili skoro nista ne zna o odrzavanju automobila, sto me prilicno iznenadilo, ali mi i pojasnilo cinjenicu odakle toliko krseva na ulicama i saobracajki na putevima. Trazeci po internetu naisao sam na forume vw club Croatia i AK Crankshaft na kojima sam upoznao veliki broj istinskih zaljubljenika u automobilizam od kojih sam za relativno kratko vrijeme naucio veoma veliki broj vaznih informacija o automobilima, principima njihovog funkcionisanja, kvalitetnog odrzavanja itd.

Radujem se buducem druzenju, veliki pozdrav clanovima foruma BhTuning!
(pogotovo Ligi, zeljno iscekujuci da vidim finale njegovog projekta :)
:cool:
pozz
 
Član
Hvala! Bolje vas nasao! :cool:


Upravo prelistavam forum, i mogu reci da je odlican:
jako mnogo korisnih i kvalitetnih tema, svaka cast!
 
Član
najbolje predstavljanje koje sam ja procitaao na forumu,,do sada naravno,svaka cast,dobro nam dosao ponosni vlasnice VW-a,,samo naprijed;););););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top