Pozdrav......

Pozdrav......

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas sam vidio u Sa identicnog, mozda si to bio ti, ne znam ali pravo super auti sa super zvukom!
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
pozz, extra autic, kako li tek ide...

Pa ide drug koliko ga pritisnes :) 0-100 8 sec.
al fin je pravo meni lezi , iso sam 210 na auto putu al prelagan i nisam se usudio vise... al eto sve u svemu dobar je... samo jos malo nekih dorada akobogda i bit ce bombona :)
 
Član
addo je napisao(la):
Danas sam vidio u Sa identicnog, mozda si to bio ti, ne znam ali pravo super auti sa super zvukom!

Nisam ja drug, trenutno nisam BiH... i ako nema neljpnicu BiH na tablama nisam ja :)
 
Legend
@Lion_1


RE: Moj Autich :) Lion_1

Lijepe felgice...
I ja sam na svom konto mjenjat, pa ako ima neku ideju moze predlozit... ja nisam bas neki expert u tuningu, al bi volio odradit neke promjene...

Covjece nismo ovce cuvali zajedno, presaberi se.
 
Član
daki je napisao(la):
@Lion_1


RE: Moj Autich :) Lion_1

Lijepe felgice...
I ja sam na svom konto mjenjat, pa ako ima neku ideju moze predlozit... ja nisam bas neki expert u tuningu, al bi volio odradit neke promjene...

Covjece nismo ovce cuvali zajedno, presaberi se.

ahahhaha, pa znam da nismo ja sam djete iz carsije. :)
sala mala... izvini jebiga malo sam se zaboravio na predhodne postove heehhe,,, vruce je ovih dana pa nije bas lahko razmisljat :) nego... felge... nisu drug ove su mi dosle na autu... njegove orginalne... ovakav kakav je na slici takvog sam ga kupio, e tek sada ide dorada, al nista prije septembra oktobra... al prijedlozi su dobro dosli, felge , svjetla, body kit i tako to :)
sorry za pometnju jos jenoc... citamo se
 
Legend
Hehe pa pitam te za felge jer imam ja extra felge za njega, vec sam prodo jedne OZ oettinger na istog takvog pug-a. Ako se nevaram i kod tebe je 4 sarafa, a moje su 205-17-40 alutec 7.5j

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=1326
na tom linku imaju fotke auta.
 
Član
daki je napisao(la):
Hehe pa pitam te za felge jer imam ja extra felge za njega, vec sam prodo jedne OZ oettinger na istog takvog pug-a. Ako se nevaram i kod tebe je 4 sarafa, a moje su 205-17-40 alutec 7.5j

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=1326
na tom linku imaju fotke auta.

Druze neki su problemi sa slikama prikazuju mi se slike samo do pola auta, probat cu opet kasnije pa da snimim felgice, mozda bi mi vise odgovarale 17-ske, sad su mu 16-ske, pa bumo vidili..
hvala na ponudi..,. ali ja do septembra ili oktobra ne dolazim u tuzlu,
 
Legend
Pa dobro skonto sam da ti je auto jace, vjerovatno je i ovjes jaci pa zato. A eto felge mozes vidjeti i na mom avataru, to su iste. Inace nisu na prodaju nesto specijalno, i upravo su mi u kuci na balkonu poliram ih da budu kao sjajne. Tako da svakako nisu na kolima sad niti ih mogu bilo kome prodat :) evo jedna mi je u sobi na stolu,:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top