Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
šta če ti talijan bolan,pored GTI-a od 150 hp...to je moje mišljenje...ti po svom...
jest da su talijani jeftiniji i to...sretno kako god...
 
Član
Sto se tice vozilica samo alfa,opel ili nisan.Parkiraj druze GTI od 150ks i kadeta GSI pa ces vidjet sta je brze.A GSI-a sam magistrirao pa mi je zbog tog i drazi.Samire bolan dje ce ti dusa?
 
Legend
Samir odma u spic :) srce me zaboli. Inace drug moj se sinoc ponovio dovuko na okup HONDU CIVIC ali ona sa gepekom 97 godina, auto izgleda pravo zahebano, ala F&F crne boje spustena, OZ felge, spojler na gepeku onaj hondin klasik, hondin izduv nesto mjenjano, ugl 1.6 105KS vidicemo kako ide :) a platio je 10.000
 
Član
Audija kupi čovječe... šta se dvoumiš nije mi jasno:lol:

A3 TFSI okruglo 200 PS ....7,7 L /100 km;)
 
Član
George je napisao(la):
Audija kupi čovječe... šta se dvoumiš nije mi jasno:lol:

A3 TFSI okruglo 200 PS ....7,7 L /100 km;)

Ma bez je to.Trenutno vozim Fiat Coupe 2.0 20v turbo B+ dok ne prodam.Novija auta me neprivlace uopste.Car svega jeste do da kad uzmem nesto bude krs a da onda ja to radim polako ko sebi.Samir je u toku pa zna kakvog sam nisana htjeo uzeti.On mi je i rekao za njega.Motor izvadjen,lezajevi radilice povukli a mozda i radilica.Ja ga htjeo uzeti i da ga uradim ali nazalost nismo se mogli dogovoriti za cijenu.Naletit ce vec nesto.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
George je napisao(la):
Audija kupi čovječe... šta se dvoumiš nije mi jasno:lol:

A3 TFSI okruglo 200 PS ....7,7 L /100 km;)

Ma bez je to.Trenutno vozim Fiat Coupe 2.0 20v turbo B+ dok ne prodam.Novija auta me neprivlace uopste.Car svega jeste do da kad uzmem nesto bude krs a da onda ja to radim polako ko sebi.Samir je u toku pa zna kakvog sam nisana htjeo uzeti.On mi je i rekao za njega.Motor izvadjen,lezajevi radilice povukli a mozda i radilica.Ja ga htjeo uzeti i da ga uradim ali nazalost nismo se mogli dogovoriti za cijenu.Naletit ce vec nesto.

uuuu fiat coupe Turbo daj sliku! odeš li na SR?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top