Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto da se pofalim.Ponovio sam se malo sa jednim motoricem.
Suzuki GSX 600 RF.
Ima radova na njemu posto je prijasnji vlasnik upao sa njega ali eto nadam se da cu uspjeti sve napraviti.Evo malo slicica od pocetka radova veceras.

[attachment=2018][attachment=2019][attachment=2020]
 
Član
legionar je napisao(la):
nismo je napisao(la):
i nemoj biti skroman reci majstorcina uvijek spreman da pomogne koliko moze ;)

I ja koliko sam skontao majstorcina si ;)

E dobro si skonto, ovo je najbolji majstor...

Ajdine ba, pusti price oko VW-a, uzmi ti sto si planiro, i ja da sam na tvom mjestu def. bi nekog Talijana trazio, uzmi opet kakvu Alficu i rijesio si prob...:D
 
Član
Eto ga gotov.Jos malo nekih sitnica je ostalo ali za nekad kasnije.Sad se vozam.[attachment=2219][attachment=2218][attachment=2217][attachment=2216][attachment=2215]
 
Član
ako si vec radio nesto trebao si mu promjeniti ovu ruznu masku naprijed, stavi neku manju kao u fightera!
 
Član
addo je napisao(la):
ako si vec radio nesto trebao si mu promjeniti ovu ruznu masku naprijed, stavi neku manju kao u fightera!

Da sam stavio masku od fightera morao bi mijenjati i rucke i praviti dodatne nosace.Ali nisam htjeo to jer mi se nesvidja.Sportak je sportak a sa vremenom ce doci i oklopi.Samo polako.

P.S.
O ukusima se neraspravlja.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
addo je napisao(la):
ako si vec radio nesto trebao si mu promjeniti ovu ruznu masku naprijed, stavi neku manju kao u fightera!

Da sam stavio masku od fightera morao bi mijenjati i rucke i praviti dodatne nosace.Ali nisam htjeo to jer mi se nesvidja.Sportak je sportak a sa vremenom ce doci i oklopi.Samo polako.

P.S.
O ukusima se neraspravlja.

to je tacno o ukusima se ne raspravlja ali... ne svidja mi se iz tog razloga sto izgleda staro, a moze se "podmladiti"!!! pozdrav
 
Član
Koliko je kostao ovaj motor ako nije tajna!? Javi na PM! Jer imam namjeru nesto uzimati pa me interesuje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top