Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
dobrodošao,onda koliko sam ja skužio ja dođem edo No.2,ali eto mene i edis možete zvati,jer to mi je name no.1,a edo nadimak,pa ako hoče admini neka mi stave edis umjesto edo da se ne brkamo bezveze...

P.S.trojka je extra baš onako kako ja volim,clean...hajde reci šta imaš od opreme???
 
Putovanja.ba
Administrator
edo je napisao(la):
dobrodošao,onda koliko sam ja skužio ja dođem edo No.2,ali eto mene i edis možete zvati,jer to mi je name no.1,a edo nadimak,pa ako hoče admini neka mi stave edis umjesto edo da se ne brkamo bezveze...

P.S.trojka je extra baš onako kako ja volim,clean...hajde reci šta imaš od opreme???

Ma nema nikakve veze nick, bezveze ja onako spomenuh da imaju sad trojica ;)
 
Član
MyX je napisao(la):
VWelcome, uzivaj...

PS: Ne znam odakle, ali ovaj golf mi poznat....je li ima angel eyes??

Da, ima angel eyes, xenon look farove, in.pro. Sa zmigavcima ( na fazon fara golfa r32, samo sto ima angel eyes);)
 
Član
edo je napisao(la):
dobrodošao,onda koliko sam ja skužio ja dođem edo No.2,ali eto mene i edis možete zvati,jer to mi je name no.1,a edo nadimak,pa ako hoče admini neka mi stave edis umjesto edo da se ne brkamo bezveze...

P.S.trojka je extra baš onako kako ja volim,clean...hajde reci šta imaš od opreme???
Hvala za dobrodoslicu a i lijepe rijeci..
Znaci golf 1.9 tdi, 90 ks. gl fabricki.. Pa sam ja odradio ove lajsne i dio karambolki, te steke u boju auta, kao na ovim godistima samo glx oprema.. Servo, dva zracna jastuka, el grijani retrovizori, el siber, volan podesiv po visini, alarm fabricki, centralna...
eh sad naknadno: Meta system alarm sa daljinskim zakljucavanjem uz senzore za unutrasnjost, steke bez brava sa venta (vento s cetvora vrata, pa one sa zadnjih vrata), lajsna na gepeku bez brave, znaci kompplet brave na autu "zdravo"..:icon_smile:
Felge 7 x 15" Rial Viper, gume toyo proxes T1R 195/50 15", Maska bez znaka fk automotive, sa dva rebra kao na vr-u, farovi in.pro, stopovi prije fk automotive, sada bijeli Hella, bocni zmigavci kristalni in.pro..
Krovni spojler sa trecim stop svjetlom Kamei...Prednji spojler veliki od gti/vr6 golf trojki..
Xenoni prije 8000k, sada trenutno 6000k...
Naknadno jos maglenke hella org. od golfa 3...
Muzika .....
to bi bilo to, znam da sam zaboravio dosta stvari, al et
 
Član
Vozdrica i dobro nam dosao...
Lijep ti je Golfac... mozda bi mogao jos ofarbati celjusti i dobose u boju auta.

P.S. Stavljaj manje slike.
 
Član
tnx montoya..
A da imam 4 diska ofrbao bi celjusti, ovako to farbanje dobosa mi se nikad nije svidjalo..
A druga stvar auto je na prodaju, tako da vise nista ne radim...
:icon_confused:
 
Član
Sale je napisao(la):
Ne bi da idemo u off topic, ali eto napisacu..
12500 km.
Sve ovo sto je nabrojano dolazi +
druge felge (celicne vw) sa gumama sava s3 185/60 14.
Stara maska, stari farovi, stari stopovi, stari zmigavci..
Obrve original Kamei..
Servis uradjen prije nekih stotinjak km. Filteri (ulja, zracni)..
Ulje, zupcasti remen, spaner, ulje kocnica, disk plocice..  
Ostalo je ok..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top