Pozdrav

Pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala hvala!!!bolje vas nasao ;)
A evo slikica moje ladje ;) mislio sam da necu... al opasno sam dobio bolest jednu... a to je tuning auta :) poceo sam od nicega... a dosao sam do groznice zvana tuning... daj dVogled da gledam u nedogled :) :)
 
Član
DILFA je napisao(la):
hvala hvala!!!bolje vas nasao ;)
A evo slikica moje ladje ;) mislio sam da necu... al opasno sam dobio bolest jednu... a to je tuning auta :) poceo sam od nicega... a dosao sam , pa eto do sad oko 2,500 km ulozio samo styling :)

extra auto samo lagano braca znas kako je bilo na bitefight uplaticemo i pakleno ne brini hahaha
 
Član
xzone je napisao(la):
DILFA je napisao(la):
hvala hvala!!!bolje vas nasao ;)
A evo slikica moje ladje ;) mislio sam da necu... al opasno sam dobio bolest jednu... a to je tuning auta :) poceo sam od nicega... a dosao sam , pa eto do sad oko 2,500 km ulozio samo styling :)

extra auto samo lagano braca znas kako je bilo na bitefight uplaticemo i pakleno ne brini hahaha

Kada smo derali... samo sto ja jos derem :D
 
Član
DILFA je napisao(la):
xzone je napisao(la):
DILFA je napisao(la):
hvala hvala!!!bolje vas nasao ;)
A evo slikica moje ladje ;) mislio sam da necu... al opasno sam dobio bolest jednu... a to je tuning auta :) poceo sam od nicega... a dosao sam , pa eto do sad oko 2,500 km ulozio samo styling :)

extra auto samo lagano braca znas kako je bilo na bitefight uplaticemo i pakleno ne brini hahaha

Kada smo derali... samo sto ja jos derem :D

ma joj ja nemam vise vremena a i dosadilo mi nego sta ima kod tebe, kako zivot
 
Član
Alden_SA je napisao(la):
Dobro dosao dilfas, sta sam ja rekao pocnes od samo cu ovo a onda nema kraja. Uhvatilo sad braca.

ma ja samo imam neke ideje :) nista strasno :))) Samo nesto da sprovedem u djelo ... i to je to :D:cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
samo nek je shvabo... po mogucnosti.... iz VW koncerna... :D

-TDI-

hehehehe

Ma jasta schvabo stvara reputaciju :) Samo nek nija fiJat i to plavi ... ko jos voza fiJatOVe :D ... alden ppk :D hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top