Pozdrav!

Pozdrav!

Član
Sad ne znam hocu li pogoditi ko je,ali ako pitam kako je Aco,slusa li onda cu znati
Eno ga spava.
Sad još reci fino koliko godina imaš pa da te stručnjaci napadnu pa da ih sve do jednog ja napušim kurcom.
To te tek očekuje od ovih stručnjaka, al' ne obraćaj pažnju. Jesi riješio onog prošlog skroz, kakav sad ide?
Aj' kad naletim dole, kad se sretnemo, pričaćemo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
E dobro je pogodio sam haha...
Ma neka ih takve najvise volim
Iz onog crnog sam izvadio onda motor i krenuo sklapati sa karburatorima od r1 i prodam ga tako citavog,a skoljka je na otpadu vidio si i sam kakva je bila...Trenutno sad neki motor ganjam jeftin izletio pa fali nesto malo onda njega kad ofarbam i prodam uzimam ako ne nadjem gti uzecu neki dobar xs pa cu vidjeti dal ubacivati 1.9 gti ili neki jeben 1.4
Kakva je situacija kod tebe? :)
 
Član
E dobro je pogodio sam haha...
Ma neka ih takve najvise volim
Iz onog crnog sam izvadio onda motor i krenuo sklapati sa karburatorima od r1 i prodam ga tako citavog,a skoljka je na otpadu vidio si i sam kakva je bila...Trenutno sad neki motor ganjam jeftin izletio pa fali nesto malo onda njega kad ofarbam i prodam uzimam ako ne nadjem gti uzecu neki dobar xs pa cu vidjeti dal ubacivati 1.9 gti ili neki jeben 1.4
Kakva je situacija kod tebe? :)
Kod mene sve full, dobro da bolje ne može biti, samo će mi doći glave onaj blentavi auto, voli me policija maksimalno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top