Pozdrav za sve!

Pozdrav za sve!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Vozdra Tuzlak.

Potrudi se da se nefuras na Davora i mani se tih kojekavih lajsni i gluposti, mrtvi ciganluk.
Poslikaj kola nema veze sto nisi jos to sredio stavi ih u projekte pa onda kada budes doradjivao redas fotke dalje.
Daki... ipak sam ja malo stariji i ozbiljniji od Davora imam 31godinu..ja sam polozio 94god. kad je Davor vjerovatno vozao biciklo na 4 tocka....16-ku sam vozao 97 odmah posle rata kad je malo ko znao kakvo je to auto...no to i nije bitno.....zavrsio sam prednji grill..sinoc ga postavljao ..nisam kupovao nista sto nije po ukusu.....uostalom vidjet ces auto pa prosudi sam .....lajsna ide samo na gepek ispod tablice nesto kao kopija kod audija A6..nju cu tek da postavim za dan dva nisam sinoc stigao....slike ce biti samo da ih prebacim na komp.
 
Legend
Pogledaj kako je kod malog trne na astri to je jedina lajsna da nije fabricka a da valja ono ostalo je bezveze sve.

Jesil vidio onog klinca sto voya onu staru oktaviju stavio xenone i nadjidjo je onaj Tom cat. Uzas...
Inace nema previse veze koliko ko godina ima bitno je jesil hajvan ili insan.

Ja sam 83ce godiste, vozio sam od dacije logan do porsea cayen, i na mom autu nikad nije bilo ciganluka. A iako nisam imao vozacku vozio sam kola prije nego sam poolozio uveliko ali dobro tad je bio rat i sve nesto drugo....
 
Član
daki je napisao(la):
Pogledaj kako je kod malog trne na astri to je jedina lajsna da nije fabricka a da valja ono ostalo je bezveze sve.

Jesil vidio onog klinca sto voya onu staru oktaviju stavio xenone i nadjidjo je onaj Tom cat. Uzas...
Inace nema previse veze koliko ko godina ima bitno je jesil hajvan ili insan.

Ja sam 83ce godiste, vozio sam od dacije logan do porsea cayen, i na mom autu nikad nije bilo ciganluka. A iako nisam imao vozacku vozio sam kola prije nego sam poolozio uveliko ali dobro tad je bio rat i sve nesto drugo....

UF jel mislis na onu zelenu oktaviju???prvo sto je boja grozna,a on stavio na nju sve sto mu je doslo pod ruku i to bez imalo ukusa??
neznam na koju astru mislis..meni jedina sto je po mom ukusu je crvena opel astra,cesto bude parkirana ispred trznog na brcanskoj...jedino mi je ta Astra OK i naravno Astra sto vozi Amer cini mi se da se tako momak zove
PS .i kod mene su ksnenoni naknadno stavljani ESO mi postavljao...al su ispali OK...
 
Legend
Pa to je ta sto je vidjas kod trznog, i bude na stupinama cesto ispred b4. A Amerova je drama.

A da na zelenu sam mislio, ja stavio je i one neonke pod auto.
 
Član
daki je napisao(la):
Pogledaj kako je kod malog trne na astri to je jedina lajsna da nije fabricka a da valja ono ostalo je bezveze sve.

Jesil vidio onog klinca sto voya onu staru oktaviju stavio xenone i nadjidjo je onaj Tom cat. Uzas...
Inace nema previse veze koliko ko godina ima bitno je jesil hajvan ili insan.

Octavia je školski primjer ciganluka......i kako NE treba napucati auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top