pozdrav za clanove bht od clana strujaze

pozdrav za clanove bht od clana strujaze

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mi smo struji rekli za onu karambolku koju je neko spomenuo, covjek je rekao da bolji dar u zivotu ne bi dobio, pa eto. Ili cemo pravit akciju da mu idemo skinut onu u zenici, ili dajte da nesto smislimo:D:cool::cool::cool:
 
Član
tek sad vidjeh temu:icon_sad:

kad opet budete isli obavezno ga puno pozdravite od mene i djevojke :cool:
 
još jednom veliki pozdrav od strujeze, danas sam se čuo s njim, ok je, temperatura i glavobolja prošla, sad se ubija od dosade......
dodše došle su mu neke dvije mlade slobodne, pa s njima ašikuje, ak ga žena ne oladi :lol::lol::lol:

Pomenuo sam mu da tražimo karambolku za fordilaka, kaže kada bi to nabavili preporodio bi se.......:icon_biggrin:
Samo, kaže, onda će se navići da pri izlasku dobija kakve pokone, pa kad mu šta zatreba ode opet u bolnicu odležat malo :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


@Limpi, sredi kakav lapić i odnesite mu, haknite onaj wireless i neka uživa, kaže da su mu one novine što ste odnijeli samo tako došle, ,,,,

Za sve zainteresovane, posjete su nedeljom i srijedom od 13h, pa ko voli neka izvoli ;)
 
Član
Neka je on bolje, a karambolka će se naći
hehehhehe
daj limpi, traži taj lapić, i wirles antenu
 
Član
struja je pozdravio sve forumase,kaze da se osjeca dobro,da mora jos neko vrijeme bit u bolnici,jer treba bit 21 dan,da uzmu neke tekucine,sta li,pa ce onda odlucit jel izlazi iz bolnice il ostaje jos koji dan...

i da,kaunt mi in za taj branik
da mu kupimo :icon_smile:
 
Član
Reci mu više da požuri jebo ga
Slabo off bez njega napreduje
hahahaha
Od kada je u hospital, još nema ni 100 stranica
 
Član
ja sam se cuo sa strujom danas, ako mu je neko i slao poruku u ova dva dana nije odgovarao nikome jer nije imao kredita. Sad je dobro kako mi je rekao, povremeno mu se jave glavobolje ali brzo prodje, on se nada da ce 10.04 izaci iz bolnice. Kaze da jedva ceka da dodje na forum da malo ozivi spam. Pozdravio vas je sve odreda, i svima se zahvaljuje, mnogi su ga pozitivno iznenadili
 
Član
Evo, namjerno nisam ništa pisao, ali pratim temu. Pozdrav za struju legendu, drago mi je da je dobro, prenesite mu pozdrave.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top