Pozdrav svima :)

Pozdrav svima :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao ljudi, ja sam Dejan iz Banja Luke, '86 godiste, ne vozim nista jos uvijek, sad sam u potrazi, pa da vidimo... trazicu savjete na podforumima, jer dugo vec citam forum, ali nisam pisao nista.
 
Pa iskreno, trenutno razmišljam i razgledam zadnjih dana Alfa Romeo 166 ili 156 od 2004. godine pa na gore, obe mi se sviđaju, pa ako neko ima neku sugestiju što se tiče odabira motora, koju jačinu, da li dizel ili benzin, i tako to...Kakvu su za održavanje i slično.
Hvala svima
 
dobro dosao, i kupi sebi opela :cool:
hehe salim se naravno, da nadjes nest fino :icon_smile:

mornar_badzo je napisao(la):
Pa iskreno, trenutno razmišljam i razgledam zadnjih dana Alfa Romeo 166 ili 156 od 2004. godine pa na gore, obe mi se sviđaju, pa ako neko ima neku sugestiju što se tiče odabira motora, koju jačinu, da li dizel ili benzin, i tako to...Kakvu su za održavanje i slično.
Hvala svima

sto se tice alfe 156 i 166, od moje cure komsije-dva brata su imali ta dva modela , 156-1.6 twin spark ili nest tako, a 166-3.0 abarth, sestak motor, oba auta su fakat bila full, i sto se tice opreme i izgleda i udobnosti, a bgm ni brzina im nije bila strana. Veliki problem im je bio nepristupacnost dijelova, (mi u brckom imamo ovlasteni servis, mozes misliti kako je zeznuto nabaviti dijelove, kad ni oni nemaju)... tako da - razmisli jos :D

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top