Pozdrav svima

Pozdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala na dobro doslici momci bice Falken na proljece sad zima pa mi se ne kupuju iskreno da se ne ostete ;)
 
Član
hasko je napisao(la):
Hvala drug idu felgice akoBogda na proljece ovdje je luda zima pa bi bila steta staviti ih sada i raja inace stavi stock felge preko zime usput taj mitsubishi EVO mi je smrtna zelja broj jedan HAHAHA pozz :D

I meni je to auto zivotna zelja, pa valjda ce nekad doci i to vrijeme kada cu sebi moci priustiti taj stroj! Jer to mi je auto No. 1 Pozdrav
 
Član
auto je stvarno dobar... e rekose momci za te felge stim da bi ja i ofarbo ove crne lajsne u boju vozila... znaci i to na vratima i na gepeku... bit ce masu puta ljepse a nije neka investicija... eto pozdrav...

da i retrovizore isto oboji u boju vozila... nemoj stavljat druge bezze ce izgledat samo ove zafarbaj :)
 
Član
bibi je stvarno extra,al ima se jos dosta radit na njemu.u svakom slucaju dobro doso i sretno ti u svim daljim radovima.
 
Član
Hvala drugovi,ovo sa lajsnama i nije losa ideja a retrovizore imam M3 carbon,samo treba da ih postavim,naravno bice tu jos radova u pregovorima sam jos od prije sa jednim tipom za Recaro sjedista pa cemo vidjeti usput sjedista su zuta i crna kombinacija tako da ce biti sve u tonu ;) pozz svima jos jednom
 
Član
Pozdrav i DD...Takoder predlazem farbanje crnih plasticnih dijelova u boju vozila,izgledat ce puno ljepse...Uglavnom,vidim da imas planove,pa ti zelim puno srece.
 
Član
Hvala na dobrodoslici super vam je forum ja sam uvijek za dobar prijedlog ili savjet tako da su svi savjeti dobro dosli :icon_biggrin:pozz svima koliko vas ima ;)
 
Član
ooo nismo druze hvala ;) kako ide,evo i ja malo navrnuo na ovaj forum da probacimo koju :D,veliki pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top