Pozdrav svima

Pozdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima zovem se Hasko imam 27 godina inace sam iz Tesnja al trenutno zivim i radim u Kanadi,clan sam AMK Carbon pa reko da malo svratim i do vas da vidim sta se radi ;),inace vozim Ford Focus WRC street edition 2000,sa Zetec motorom orginalno motor ima 155 konja al ja sam to malo doradio,pa sad ima malo vise neznam tacno jer sam dodao Chip,Ractive Cold Air Intake,manji zamajac sa multi rib remenom,i jos neke dorade.evo par slika pa se nadam ce se vidjeti posto nisu neke kvalitete
[attachment=3812]
[attachment=3811]
[attachment=3810]
 
Član
Pozdrav i dobrodosao, dobar ti je Fordac... nego mene interesuje nesto drugo... jebu li se ove Kanadjanke? Haha, salim se :D
 
Član
hahaha hvala na dobro doslici Kanadjanke su ti drug zive rospije hehehe,Idu felgice najvjerovatnije Falken na proljece i usput djeeesiii Enneessseee hahaha ;) pozz svima i hvala na pozitivnim komentarima :D
 
Član
Veliki pozdrav i dobro nam dosao! Fin autic, svaka cast, felge mu izgledaju kao mali tockici na njemu! Sretno u nastavku radova!
 
Član
Hvala drug idu felgice akoBogda na proljece ovdje je luda zima pa bi bila steta staviti ih sada i raja inace stavi stock felge preko zime usput taj mitsubishi EVO mi je smrtna zelja broj jedan HAHAHA pozz :D
 
Član
Hvala na dobrodoslici Emiraga ;) ja se eto trudim da makar malo po forumima budem aktivan posto sam daleko ovamo a inace kad sam bio u Bosni uvjek sam nesto oko auta radio :D pozdrav svima ;)
 
Član
Dobro vozilo i definitivno nove felge što prije jer ovako izgleda kao prelaz sa nivoa na nivo na nekoj igrici :)
Nego, jel jedino ja primijetih...nisi mu valjda razbio prednji spojler??? :-(
 
Član
hahaha ovo je legendarno sa nivoa na nivo :D al istina izgleda malo sulavo sa ovim felgama,jest drug nazalost prvi spojler je puknut ne mojom krivicom vjeruj ili ne neko me pogurao na parkingu i pobjegao nazalost,tako da je spojler napukao al kupio sam materijal za popravku al me sad snijeg uhvatio pa necu ni raditi dok ne otopli ;),puno pozdrava svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top