Pozdrav svima

Pozdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto da se i ja predstavim. Nemam bas iskustva sa ovim forumima, pa dok mi neko ne rece da se predstavim ovdje... sorry. (Hvala "nismo").
Uglavnom vozim Citroen ZX, i njega ne zelim tunnirati, ruzan mi je pravo sta god mu stavis novo, ima al. felge i dosta mu.
A imam i Golfa 2 kojeg zelim malo da uljepsam, nista motor samo izgled, koliko toliko. posto je trenutno u Zivinicama (ja sam u Mostaru) zao mi je sto ne mogu postaviti sliku, ali i to cu uraditi u najskorije vrijeme. Uglavnom posto je 86. godiste imao je ona ruzna vrata na kojim se retrovizor nalazi na sredini vrata, i one uske lajsne, pa sam ja kupio vrata od novijeg godista i siroke lajsne (ne svidja mi se bez lajsni, vidio sam i to na par Golfova), i one siroke karambolke. Inace, ofarban je mnetalik zelenom bojom, nekom svjetlijom nijansom. Uglavnom nisam mislio (u skorijoj buducnosti) raditi nista na vanjskom izgledu,kupit cu mu neke al. felge samo i to je to. MIslio sam nesto poraditi na unutrasnjosti. E sad, ja sam zamislio da to bude u nekoj plavoj varijanti. Sad cu nekada oticu u Pazaric da mi naprave presvlake, i da kupim takav materijal za tapaciranje tapacirunga (zvuci smijesno,ali dobro). Stavio sam plave sijalice u prekidace i onu plastiku od regulacije grijanja i ispalo je super...

E ovo je bio kao neki uvod, tek sad dolazim do sustine problema. Zamijenit cu i osvjetljenje u instrument tabli, ali sam prije toga mislio zamjeniti i pozadinu u istoj. Sve koje sam nasao na internetu su ili sarene ili bijele, a ne svidja mi se ni jedna od ponudjenih opcija,pa sam mislio ako neko ima, slucajno, ili zna to napraviti u photoshopu ili nekom drugom programu, pozadine za instrument tablu kao one u Golfu 4. God mene je instrument tabla od 200km sa analognim satom (Mislio sam staviti instrumentalku sa obrtomjerom ali to ipak necu znati sam,tako da...mozda nekada). Usput ako je neko to radio volio bih da mi kaze koja bi mi trebala inst. tabla. Motor u Golfu je obicni diesel...

Izvinjavam se zbog jako dugog posta. Obecavam da necu vise pisati ovoliko.

Jos jednom pozdrav svima
 
Legend
pozdrav učo i dobro nam dosao ;)
fino ti planovi zvuce....samo polako i pisi koliko ti volja i sta imas na umu,bolje nego da
kolisas i sutis hehe :icon_biggrin:
 
Član
DD i ostani aktivan sto se tice osvjetljenja i inace struje obrati se igy-ju on ti je za to tata mata
 
Član
E puno hvala na dobrodoslici... Nadam se da cu imati o cemu pisati,pa mozda nekome nesto i pomognem- naucim;)
Ma sto se tice osvjetljenja, nije mi problem (jest da do prije mjesec dana nikada nisam zalemio dvje zice), neki dan smo promjenili ja i moj rodjak na njegovom Golfu 3-ci osvjetljenje, stavili crvene LED-ice,iz upaljaca naravno:icon_biggrin: ,a i na svom skuteru,tako da cu mozda znati i na Golfu 2-ci.
Ali u svakom slucaju morat cu ga pitati za ovu tablu sa obrtomjerom, s obzirom da sam dajdzi rekao da mi kupi one plazma tachofolie,a njih ne prave ih za analogne satove,valjda kontaju koja ce to budala stavljati na obicnog diesela, ali eto ima nas:icon_biggrin:
Opet se ja raspisao,dosadan sam pravo.


Hvala svima na dobrodoslici,i puno pozdrava
 
Član
dobro dosao! Za instrument tablu pogledaj na forumu, PROJEKTI CLANOVA! Igy je uradio za dvicu dosta dobru instrumentalku! POZZZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top