Pozdrav svima ;)

Pozdrav svima ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ime Anais godina 18 iz sarajeva sam nemam svoje auto mada radim na maminom koje ce biti moje vlasnistvo uskoro al haj moram se pohvalit sa autom od starog u pitanju je Ford Mondeo ST220 ;) Slike u prilogu ;)

Skoda Fabia 1,2 HTP (Haj ti polahko) :)



Ford Mondeo ST220 v6 24V 229HP





Pozdrav ;)
 
Član
Mah kako ce ic 1,2 htp hehehe ma dovoljno nisam ljubitelj extremnog tuninga motora vise sam okrenut stylingu ;)
 
Član
Eh da pocnem......
1.Obrve imitacija carbona
2.Ukrasna cijev na izduvu
3.Zatamljene stope
4.Muzika Pioneer HU,Front system Pioneer,Woofer Pioneer,Roadstar AMP :)
5.Unutrasnje osvjetljenje bijelo ili ti ga LED kako oces
6.Felge borbet 15' 195/50

U planu za proljece i ljeto ako bog da neke karambolke zatamljivanje i et polahko ;)
 
pa meni izgleda da su obrve crne ili mi se cini...?Joj nesto mi se nesvidja ovaj AMP,a tebi???;-)Kako si osvijetlio unutrasnjost jel neonke ili samo komandnu?POZZ
 
Član
Cini ti se jer je slikano mobitelom..... A amp sam morao mjenjati jer je stari bio uzas pregrijavao se i topio osigurace a ovaj novi je extra stvarno prezadovoljan sam.....
A sto se tice unutrasnjosti mjenjo sam samo onu lampicu sto se moze podesit na otvaranje vrata da se upali i stabio led sijalicu koja svjetli jedno najmanje deset puta jace i bolje tako da sve gori unutra :)
 
Član
Pa na istom mjestu gdje je i obicna stajala slikat cu jednom prilikom ako me nisi shvatio o cemu ti govorim
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma ja koliko kontam to je ona iznad glave sto se upali kad otvoris vrata. Jesam li upravu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top