Pozdrav svima

Pozdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima jos jednom :)
Inace vlasnik sam ovog citronecica C2 VTS...
E sad zelio bi svasta nesto da mijenjam na njeu ali nemam nikakvog isustva vezano za tuning pa eto dobro dosao bi mi po koji savjet :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Dobro nam dosao, nadam se da cemo ti pomoc i da si na pravom mjestu, samo pitaj sta ti treba, a auto ide ko zuca jelde :)
 
Član
Auto je.. ma vise sam nego zadovoljan... munja nebeska :)
za pocetak bi mjenjao muziku... tj stavio nesto ozbiljnije... jace
ali moram biti iskren i reci da pojma nemam sta da radim...
Mislim mogu ja otici u radnju i nakupovati koje cega al pretpostavljam da to ne ide bas tako :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa dobro muzika se da sredit kod nas, po meni to je sad najlakse samo treba para.
 
Član
hvala svima...
Aj da vas odma onda i pitam...
Uzeo bi subwoofer i pojacalo... (mozda trebam i mijenjati zvucnike koji vec jesu u autu, pojam nemama :) )
E sad.. prvo kako da zanm sta treba da uzmem i gdje bi onda trebao otici da mi to sve spoje?
A drugo.. da li postoji mogucnost da se to dvoje stavi bilo gdje oism u gepek posto je gepek u Citroenu ionako mali?
Eto za sad to, tj. samo muzika a kasnije bi vas pitao i o nekim drugim stvarima...
Hvala unaprijed..
 
Legend
pozdrav i dobro dosao ;) c2 ti je bombona
a za muziku samo polako,prvo vidi kolko ces KM odvojiti ,pa ce se nesto sloziti ;)
 
Član
Welcome man, ostani aktivan, bolid ti je cista 10. Ovo je jedan od auta koje bih volio imati u buducnosti, nego koji je motor da netrazim po netu specifikacije, pa ako mozes da nam postavis da se vidi sta se nalazi ispod haube.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top