Pozdrav svima

Pozdrav svima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav i dobro došao ;), a to što si kritičan hehe to je dobro kritika, ako je konstruktivna samo može pomoći na stvari :icon_smile:
 
Član
Ej hvala svima na dobrodoslici... stavio sam vec negdje slike BMWa ali ni sam ne znam gdje su sada :)

DSC03479.jpg


DSC03473.jpg


P1010142.jpg


Motor je M50B25, dakle 2.5i 24v 141KW. 92.g. od opreme, koza, dvozonska klima manualna, alarm daljinsko centralno, prednja stakla + siber na struju, servo ABS to standardno, ///M volan, ///M felge 17" 235 prednje 255 zadnje gume, koza, i jedno bitno SPER DIFF.
 
Član
Dobro nam dosao,bembara ti je super,posebno mi se svidjaju felge..Ima li jos planova ?? pozz
 
Član
Sto se tice izgleda planova nema, ovo je stock i to mi se svidja.
Na njoj sam malo radio, novi hladnjak, novi visco, novo crijevo usisa, ultrazvucno ciscenje injektora i jos nekih sitnica... planovi su svi mehanicke naravi i mozda koje pojacanje na motoru a to polako vremenom da vidim sta mi se najvise isplati..
 
Član
Slazem se s tobom,jer je ovako prelijep sam od sebe,sve ostalo bi ga moglo samo pokvariti.Ja bih jedino jos xenone stavio,izgledao bi puno atraktivnije..A sto se tice snage,taj motor je odlican plus ako se jos doradi,onda nema dalje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top