POZDRAV SVIMA

POZDRAV SVIMA

Član
pozdrav svima upravo sam naletio na ovaj forum i eto da se i ja uclanim jer ipak zaludjen sam autima, vozim opela corsu b 98` 70kw ništa zanimljivo serijsko auto tako da nebi o tome ovdje puno gubio vrijeme, ali imam u planu sad krajem ljeta da uzmem e46 pa bi to bio neki manji projekt da ga radim po svome ukusu i ujedno ovdje mogu da se savjetujem sa vama oko radova. Treba mi i neka manja pomoć kod kupovine istog ali zato ću otvorit novu temu jer ovdje nije mjesto da nastavljamo o tome.
Nadam se lijepom druženju ovdje sa ostalim članovima pa čak možda i nekim upoznavanjima u stvarnom životu...
 
Član
to mi je vec prevelika masina ipak treba to sipat ja se dvoumim izmedju 318i 117ks i 320ci 150KS otvorio sam novu temu o ovome upravo u kategoriji kvarovi ipak hvala
Sad kad bih ja rekao da 325i troši manje od ta oba, ispao bih budala i zato neću to reći.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
ja ti druze u neku ruku i vjerujem rastereceniji motor manje snage treba zapovuc samim tim manje trose al hajd mog oca ubjedi u to puskom bi me otjerao iz kuce da dovezem 200 konja u avliju i ovaj 150 mi je puno po njegovom misljenu jer sam i sa manjim masinama vec bio na krovu haha
 
Član
ja ti druze u neku ruku i vjerujem rastereceniji motor manje snage treba zapovuc samim tim manje trose al hajd mog oca ubjedi u to puskom bi me otjerao iz kuce da dovezem 200 konja u avliju i ovaj 150 mi je puno po njegovom misljenu jer sam i sa manjim masinama vec bio na krovu haha
Onda je on u pravu. Ako si već bio na krovu, sa ovim ko zna gdje bi završio. Tako je i moj tražio sebi auto oko 100KS, ja mu nađem i kupim od 210KS i eno ga ne skida kez sa lica i ne može da vjeruje da tako malo troši, a sad ne obilazi po jedan auto već komplet kolonu. Postao blentaviji nego ja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Onda je on u pravu. Ako si već bio na krovu, sa ovim ko zna gdje bi završio. Tako je i moj tražio sebi auto oko 100KS, ja mu nađem i kupim od 210KS i eno ga ne skida kez sa lica i ne može da vjeruje da tako malo troši, a sad ne obilazi po jedan auto već komplet kolonu. Postao blentaviji nego ja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
sve i rijec ti vjerujem isti sam tako da ne znam koliko bi mi dugo 200 konja ostalo citavo haahaha
 
Top