Pozdrav svima, iz susedne Srbije

Pozdrav svima, iz susedne Srbije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre svega, moje ime je Andrej, i zivim u Beogradu. Vozim Golfa Mk2, 1300ccm 86-to god. I vise preferiram styling, posto za tuning u Srbiji sebi mogu priustiti samo ljudi koji ne znaju sta ce s' parama :)! Zelim da pohvalim sve vas, jer zaista se retko vidja takva sloznost kao sto je kod vas, i volja da pomognete jedan drugome. I svidja mi se sto znate dosta o VW-ima... Zelim da vas sve pozdravim, i nadam se da cemo saradjivati i ako nas dele granice! Slike svog ljubimca cu postaviti za koji dan, tako da bih voleo da cujem Vase kritike, i naravno predloge!!
 
Dobro ti nama dosao na forum druze i ostani aktivan. Ovdje na forumu je super raja i dosta nas je okrenuto visual tuningu, tako da ces imati dosta pomoci.
Lijep pozdrav!!!
 
A i to sto kazes... Moj ujak vozi Golfa I 85-to, TAS, i jos nije radjena generalnka... A sto se tice mog golfa, za sad nije nista posebno... Poceo sam prvo da radim stvarcice sto se tice struje, posto se u to razumem... Stavio sam mu el.podizace, alarm centarlnu, i automatsko otvaranje gepeka na dugme, a stavio sam mu duboke branike napred i pozadi, sada slede stopke i clear farovi, xenoni, i na kraju najveca investicija FELNE! Sa platom od 20.000 din tesko da moze sve da se postigne, zato sve radim sam i ide jako sporo... Ali uz vase savete, nadam se da cu napredovati! Hvala vam, jako me raduje sto ste me tako lepo prihvatili!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top