Pozdrav svima ( Golf 3 )

Pozdrav svima ( Golf 3 )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima zovem se Adnan iz Sarajeva sam imam 27god. Registrovo sam se na ovaj forum jer stvarno smatram da je ovo nesto najbolje kod nas.Vozim golf 3 1.9D znam da taj auto nije baš najbolji za tuning ali znate kako je kod nas gledas da prodjes sa sto manje potrosnje heheheh.Sto se tice slika imam samo ovu ali ovo je u prljavom izdanju.Pozzzzzzzzzz
 
Član
dobrodosao
i slikaj autic u ciscem stanju pa nam postavi slike
planiras li nesto sredijivati auto?
 
Član
Naravno da planiram raja samo polako kod mene je tek par mjeseci kupio sam ga od jedne trebe.Znas kakve su zene kad voze nesmije brze od 100km/h heheheh.Naravno čast izuzecima
 

edo

Član
nemoj se deprimirati sa 1.9 d motorom,stayling ti radi,a to veze sa motorom nema...
 

edo

Član
moji savjeti,promijeni žmigavce(stavi bijele),štopke stavi one crne fabričke,clean farove i bolje felle),ali prvo bijele žmigavce u blatobranima i karambolci...
 
Član
djulba pogodio si i hocu to da radim sa stopkama i karambolkom to je sitno a dobro izgleda moram se raspitati koliko je parica i gdje ima skontacu hocu li bjele ili sive sad je samo stvar ukusa u svakom slucaju hvala ti na predlogu isto razmisljamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top