Pozdrav svim clanovima foruma...

Pozdrav svim clanovima foruma...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima na dobrodoslici...

Rado cu pomoci svakom ako budem znao.

hvala jos jednom na prijemu.
 
Član
dobro dosao, cuo sam za vas ba forumu pa eto dokazi se da vidimo da li je sve to istina sto vas HVALE! Pozdrav
 
Član
Ma nema on pojma, maže oči hahahaha
šalim se naravno :) ja ga hajcao jednom da mi čipuje golfa (doduše bilo je oko 22.30) i nije htjeo :) sram da te bude, sad moram ponovo da ga hajcam hahahaha
 
Član
Ajoj druze pa najmanje sam se registrovao da nekom bilo sta dokazujem,ta tematika morace mene zaobici jer nemam vise ni vremena a u zadnje vrijeme ni zivaca da se dokazujem sa kojekakvim NFS klincima... :)Uostalom dokaz je na autima koje sam radio a ne na forumima i kojekakvim pricama.Dozak na djelu je validan i trebalo bi da to bude stvarni pokazatelj kvaliteta,zar ne?

Joj selvere ti se nakanjujes na taj cip vec godinu dana,nije do mene,ipak 22.30 nije vrijeme za takve stvari.Ja sam uvjek za ti samo mene zovi i uradicemo tog tvog golfa da bude jos brzi i jos veci strah za 16V dvice...
 
Legend
Ma kakvo crno dokazivanje, ko se imalo bavim tematikom SR-a, ili bilo kakvog cip tuninga, zna sta si sposoban uradit. Ima stranica, ima info, ima broj telefona, ko je zainteresovan neka zove i to je to. Ako vas bas zanima nesto posebno u rubrici video imate klip dizel kako ide 240km/h auto cestom i pri tome gledajte obrtaje.
Nemoram pricati cije je to djelo, uostalom bilo je jos nekih prepravki, koje su sto se ideje tice genijalne, kao npr, dvije elektronike koje su spojene na prekidac da se moze mjenjati race i civilna verzija u voznji. Covjece genije si.

Ostale sve suvisne komentare brisem. Jer ovo nije mjesto za slicne komentare.

LP
dk*
 
Legend
TDI_full_power je napisao(la):
dobro dosao ....
imas li ista za golfa 3 1.9 tDI motor je vec radjen i chip je drugi javi mi na pm molim te!!!

http://www.smchiptuning.com

Na ovoj stranici imate kompletnu ponudi za svako moguce auto na svjetu.
Ima i koliko KS i koliko nm i koliko Eura :D pa bujrum da vam covjek ne pise svima pojedinacno.
 
Legend
VW GOLF III 1.9 TDi 90 28 118 55 200
VW GOLF III 1.9 TDi 110 31 141 53 200

Ovo zadnje su ojri
 
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
da to je cijena sa reklamom mojom na [/font]autu bez reklame cijena je 100 eura visa.

Eh do mene nisam taj detalj znao, ali eto uglavnom momci imate cjenovnke i sve upute.
 
Član
daki je napisao(la):
Ma kakvo crno dokazivanje, ko se imalo bavim tematikom SR-a, ili bilo kakvog cip tuninga, zna sta si sposoban uradit. Ima stranica, ima info, ima broj telefona, ko je zainteresovan neka zove i to je to. Ako vas bas zanima nesto posebno u rubrici video imate klip dizel kako ide 240km/h auto cestom i pri tome gledajte obrtaje.
Nemoram pricati cije je to djelo, uostalom bilo je jos nekih prepravki, koje su sto se ideje tice genijalne, kao npr, dvije elektronike koje su spojene na prekidac da se moze mjenjati race i civilna verzija u voznji. Covjece genije si.

Ostale sve suvisne komentare brisem. Jer ovo nije mjesto za slicne komentare.

LP
dk*

U pravu si daki meni je ta ideja bila genijalna kad sam je procitao na forumu! Svaka cast SM!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top