Pozdrav savjet za alfu 156 2,0

Pozdrav savjet za alfu 156 2,0

Član
dakle radi se o autu alfa 2,0 1999 godina 148000km piše na satu jedna lafeta škripi koliko koštaju lafete koliko troši prednosti i nedostatke trebao bih je pogledati u petak pa mi napisite na sto da obratim pažnju hitno javljate sva iskustva poželjna hvala unaprijed

i nitko ne zeli da pomogne halo ljudi de pomazite hitno je

alllo ljudi imatel informacija kakvih hitno je
 
Dobar auto u biti, potrosnja racunaj 10-12 po gradu, otvorena 7-9. Najveca mana vjerovatno i jesu te lafete, na Alfama skripe, ne znam za cijenu, provjeri negdje posto su, nema tu puno filozofije prijatelju...
 
Član
dobra auta, izdrzljiv motor sem dvije stvari - varijator faze koji ode pa radi na leru kao dizel, i leteci lezajevi....ne trpe hladno gasovanje i nedostatak ulja, zacas okrene letece lezaje.....ako se bas zagrijes za nju, ucini ti se ista sumnjivo vezano za motor ili ponasanje vlasnika, predlozi da ti o tom trosku otjeras nekome da skine karter i provjeri letece, ako krene da se prenemaze, ili sta, znas koliko je sati....a ako bude sve ok i uzmes je, zamijeni ih preventivno svakako, 100tinjak km su cini mi se originalni kod bertola u zagrebu, a onda si uz normalno odrzavanje sto se toga tice miran dok je imas :)
 

MTR

Član
ovo gore sto je Triza rekao + vidi kad su mijenjane svjecice , ako nisu i ako kupujes oridjidji kostat ce te oko 350 EUR , toliko sam ja placao set od 8 komada u Telopticu nekad davnooooo , sreca pa se mijenjaju tek na 100 milja :)
 
Član
imam u ponudi i jednog clia 99 14 motor sta mislite i njima jeftin a reg do 11 mjeseca malo više prešao 220000 jel to puni
 
Član
Nije to puno, to je realno za auto 99.god. Ako je to motor 1.4 16v od 100 ks, taj auto ide kao zrno, sve preporuke, mada ume fino i da potrosi. Ako je kilometraza prava, a auto odrzavan ima on jos punoo puno km da gazi.
 
Član
1800 E je cijena jel to puno javite

Imam i megana u ponudi 16 16v 98 full oprema ali stranac na talijnaskim tablama ali reg do 2014 s tim da bi se mogao vozati rekose preko punomoči i nekakvih kartona na ime u to se ne razumijem
 
Član
Ma kakva punomoc za auto na stranim tablama... Jooooj! Ne znam sto si bas zapeo za tu alfu,kvarljiva ja ne znam! Ganjaj JTDm! ;)
 
Top