Pozdrav Rajčugo!

Pozdrav Rajčugo!

Pozdrav Rajčugo!
Kadir / 19 godina / Zenica / Passat B3.
Tu sam zbog druženja, korisnih informacija i savjeta.

Što se kaže tek krećem u život i želim da naučim sve što je moguće po pitanju auta kao cjeline, te sam siguran da sam na pravom mjestu.

Sa sigurnošću mogu reći da je ovo jedino mjesto gdje nema bilo kakve mržnje, omalovažavanja, vrijeđanja i sličnih gadosti. Hvala vam što postojite!
 
Posto se meni obaces, moram ti odgovorit.
Nesjecam se tocno kako je to krenulo, ali sam siguran da te ja nisam spominjo bezveze.
Ili je bilo preko oggya (sto je govorio govno od auta, sranje marke VW itd.) nek on to misli ali nesmije vredjat druge forumase sto voze vw. ako je on od mene dobijo iste takve odgovore, ti se mjesas i ulazis u razpravu, kao ja kerno vrjedjat.
Ili je preko MaHe krenulo ( kad sam ja izjasnio da ne preporucavam nikome otici na Genfer Autosalon, a on mi stalno suka sastrane.
Kad sam mu ja kreno odgovarat ti opet uljeces, kao ja kreno vredjat.
Kao sto si vidio da u pocetku nisam odgovarao i suzdrzavao sam se.
Ali kad mi neki smokljo (MaHa) dodje za moje auto iz cista mira, kao tvoj Tuareg je lizin ,pusing itd, a decko nema svoje auto i stalno stavlja slike od tudji auta. Pa to si necu dopustit od takvog jadnicka. A on sad nek vidi kako je kad neko stalno sere.
 
Član
Ukratko sam rekao da si bezobrazan, i da omalozavas jer neko ima auto od 3000 KM. Kako se kurcis materijalnim sredstvima. Te kako 90% ne vole dijasporu zbog istih razloga. Te da si materijalista. Da treba da se ugledas na par momaka kao sto je JJEDAN tj Davor. Kako on nikada se nije hvalisao, ili nekoga prozivao sto vozi auto od 3000 KM ...Da su ovdje osobe koje vole automobile vrijednosti od 0- KM Ti se se upalio, i poceo licno da vrijedjas.

Opet momka vrijedjas i ismijavas
 
Legend
slijedeci put idu banovi ako se ovakve prepirke nastave po temama, imate privatne puteve komunikacije pa tu vodite "bitke"
 
Član
Posto se meni obaces, moram ti odgovorit.
Nesjecam se tocno kako je to krenulo, ali sam siguran da te ja nisam spominjo bezveze.
Ili je bilo preko oggya (sto je govorio govno od auta, sranje marke VW itd.) nek on to misli ali nesmije vredjat druge forumase sto voze vw. ako je on od mene dobijo iste takve odgovore, ti se mjesas i ulazis u razpravu, kao ja kerno vrjedjat.
Ili je preko MaHe krenulo ( kad sam ja izjasnio da ne preporucavam nikome otici na Genfer Autosalon, a on mi stalno suka sastrane.
Kad sam mu ja kreno odgovarat ti opet uljeces, kao ja kreno vredjat.
Kao sto si vidio da u pocetku nisam odgovarao i suzdrzavao sam se.
Ali kad mi neki smokljo (MaHa) dodje za moje auto iz cista mira, kao tvoj Tuareg je lizin ,pusing itd, a decko nema svoje auto i stalno stavlja slike od tudji auta. Pa to si necu dopustit od takvog jadnicka. A on sad nek vidi kako je kad neko stalno sere.
Kad nađeš da sam ja nekog prvi ikad uvrijedio, više me neće biti na forumu.
Kad vrijeđam auto, to se ne odnosi na vlasnika.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top