Pozdrav od Klime :)

Pozdrav od Klime :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Klima je napisao(la):
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
DD! uzmi xsaru VTS!
baš me čudi da je taj volvo jači od pug-a 1.9 gti, to vjerovatno nije nešto uredu sa pugom, ili je volvo nabildan!

hehe...Ja cu kao sto gledam, akoboda zavrsiti u jednoj dobroj xsari...akobogda,...ili saxu...VTS....

A sto se tice volva i puga,...mah pug je bio malo oslabljen zbog losije lamele, sto ja mislim ne bi trebalo da mu predstavlja opet toliku slabost u odnosu na jednog turbo dizela sa 90KS kojeg obicno vozi moj stari, kao baja :D i koji ne dozivljava stresove gasa :)

No, istina jeste, da sam skoro preskocio tada tog pugica, i zna to i taj moj jaran, no tesko mu je to si priznati:D  ...al sto je bilo bilo je...

a bolvo inace nije bildan ni nabildavan, samo je ono so jeste,...izgleda mocna masinka do bola...i ko god je sjeo i provozao se, rekao je da nevjerovatno vuce od prve do posljednje brzine...
Ja sam ljetos isao na more sa starcima, i sa rodbinom, i na autoputu zenica sarajevo, isao je glatko 200km/h kojih je razvio vrlo brzo..nije bilo cekanja da se kazajlka popne, nego je jednostavno dosla do 200 i tu stala...

ee drug 205ica 1.9 gti ima 130ks, ona starija, bez katalizatora, oko 120 sa kat-om. čista računica govori da ako je sve u redu sa autom nema šanse da ga uzme volvo koji ima 30-40 ks manje a koji je puno teži. pug je pero lahka kategorija prema volvu.
u svakom slučaju sretno sa nabavkom vts-a :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top