Pozdrav, novi clan

Pozdrav, novi clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ljudi. Novi sam na forumu, gledat cu da se ponasa u skladu s ovdje vasim pravilima, a ukoliko pogrijesim neka me netko od nadleznih ispravi i ukaze na gresku.
Iz Lukavca sam, vozim Audi 80 1.8 S 90-godina, 23 godine studiram elektrotehniku...ne znam sta je bitno u ovoj temi kazati o sebi :)
Eto toliko..pozzz za sve.
 
Član
dobro dosao, nadam se lijepom druzenju i razmjeni iskustava , uzajamnom savjetovanju u nekim problemima i pomoci;)
 
Član
Naravno, mislim da smo svi tu da pomognemo koliko mozemo i znamo, jer i sami dodjemo da trazimo savjet i slicno :) Hvala na Welcomu:cool:
 
Član
pozz, dobro nam dosao,ugodan boravak na forumu

nego de ti nama odmah reci kako trosi taj audi, bila je tema gdje je clan foruma htio da sazna kako se taj motor ponasa sa potrosnjom, pa eto, posto vec imas taj auto razrijesi misteriju:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
pozz, dobro nam dosao,ugodan boravak na forumu

nego de ti nama odmah reci kako trosi taj audi, bila je tema gdje je clan foruma htio da sazna kako se taj motor ponasa sa potrosnjom, pa eto, posto vec imas taj auto razrijesi misteriju:cool::cool:

Sto se tice potrosnje ja sam jako zadovoljan. Vidio sam kako ljudi pisu da trosi 12,15 pa i nebuloznih 20 litara(kombinovano) ali to su po meni same gluposti(govorimo o ispravnom autu). Moj trosi na otvorenom 6.5 litara otprilike(bas sam skoro na more is'o,resetovo kilometrazu,sracun'o kolko para litara..), a kombinovano 8 litara. Za gradsku voznju ne znam jer ne zivim u samom gradu pa da kazem: Eh toliko trosi po gradu.
Uglavnom, ako je ispravno auto mislim da nebi trebao uzet vise od 7 na otvorenom a kombinovano vise od 9. Druga je stvar ako neko vozi na max. obrtnom momentu, tad trosi mnogo vise normalna stvar, ovo sto ja govorim vrijedi za voznju izmedju 2.000-3.000 obrtaja :) Moj je 1.8 S 66KW znaci ajnspric sa K-glavom, i super je auto :icon_smile: Nadam se da sam nekome pomogao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top