Pozdrav ( Mostar) PT Cruiser

Pozdrav ( Mostar) PT Cruiser

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Schumi je napisao(la):
Dobro nam došao,super ti je vozilica..
Kako se snalaziš za dijelove,Zagreb ?
Od mog druga amidža ima PT Cruiser Cabrio,mislim da je jedini u državi takav i stvarno je extra !


Servis i dijelovi u Splitu, imam dobrog majstora u Mostaru koji je povezan sa njima u Splitu i nemam baš nikakvih problema sa dijelovima, malo čudno ali istinito, a ove custom dijelove naručujemo iz holandije, 7 dana i na carini su .
A ti cabrio modeli su priča za sebe, mali slatki smješni auto sa turbom i 230 konja :)
 
Član
pozz i dd na forum :icon_smile: hehe a hajde da i ja nekog znam sa tim PT-om ;) super autić :icon_smile:
 
Član
MEGAHERTZ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
MEGAHERTZ je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Taman sam veceras prosao pored njega, felge ulete u oci samo tako, samo da ga je malo spustit, ima veliek blatobrane majku mu :icon_eek:

Druze aj zovi na pice, ovo je autek koji vrijedi pronjuskat temeljito ;)


mA ti blatobrani, mogo bi nabit 21-cu i opet bi bilo mjesta :)
jeli tvoja škoda ispred zk-office-a ???

Jeste, ona zlatno-sivo-crno itd... ;)

pa viđam tvoje auto ispred, ja radim u zk-office-u.

ja zivim gore iznad ZK-a na drugom katu ;) nemoj reci da ti je daleko haha :cool:
 
Član
MEGAHERTZ je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Dobro nam došao,super ti je vozilica..
Kako se snalaziš za dijelove,Zagreb ?
Od mog druga amidža ima PT Cruiser Cabrio,mislim da je jedini u državi takav i stvarno je extra !


Servis i dijelovi u Splitu, imam dobrog majstora u Mostaru koji je povezan sa njima u Splitu i nemam baš nikakvih problema sa dijelovima, malo čudno ali istinito, a ove custom dijelove naručujemo iz holandije, 7 dana i na carini su .
A ti cabrio modeli su priča za sebe, mali slatki smješni auto sa turbom i 230 konja :)

I mjenjač si zaboravio,strašan je :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top