pozdrav ljudi alfa 147

pozdrav ljudi alfa 147

e ovako,ja sam zlatko :),vozio sam nekada golfa 3 pa kupio alfu 147
alfa je uvezena iz nemacke i naravno trebao sam je raditi(polirati i enterijer) kada sam je ugledao to je bilo to :) odluka je odmah pala!
alfa je imala ,kozu,grejace sedista,retrovizora,senzore za kisu,klimu..... da ne nabrajam.
karoserija je bila utegnuta,znaci gta zadnji spojler,gta rep,pragovi,18 coli bbs felne,sporski amortizeri,rasireni rubovi.....polugeneralisan motor.....
na moju zalost vozio sam citavih 6 dana dok jedna vuna nije izletela ispred mene i razlupam auto :) bedak zivi,meni ni dlaka sa glave hvala bogu ali auto odvaljen ostao!
zato stavljam ovu alfu jer polako se topi ovo belo s.... pa ce radovi da pocnu...
e sad,zadnje izduve cu svakako da menjam i da napravim da to izgleda kulturnij,zanima me sta kazete da napravim prednjicu kao kod restajling alfe 147 ili gta :)?sve u svemu ima da je napravim pa neznam sta da je!pozzz people!!!





e sad najgori dan u mom zivotu ;aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

e,tu sam stavljao felnu u gepek.... sok


eto,e sada,dosao sam sebi i ziv sam :))) dali da bude ovako :


ili


uskoro krecu radovi!!!! poz
 
Član
:icon_cry: Au kakva je bila...bas steta. Sredice se samo polako i temeljno, uradi gta look i nema greske :cool:
 
Član
aaa koja steta auto je bilo perverzija...jedna od najljepsih koje sam vidio kod nas...
koji je motor u njoj ?
sto se tice sredjivanja ponovu samo GTA look ;)
nazad sigurno ostaje isti, izduve samo uvuci jos unutra da ne 'strse' van toliko i bit ce super, pragovi ostaju ;)
bit ce ona opet ko lutka:cool:
kaci slike redovno :)
 
Član
Steta bas ali opet je@es auto bitno je da je sa tobom sve ;) . Neznam dali se to isplati popravljati, vjerovatno si dobio totalku ja bi to prodo za djelove a onda trazio drugu , misljenja sam da to vise nikad nece biti kako je bilo sta god odlucio sretno i neka je ziva glava. :icon_biggrin:
 
Član
U jbt! Nek si ti dobro prosao! A nemoj raditi naprijed od nove linije to jer se kod nje razlikuju i zadnje stope,odmah ce se vidjeti! Idi na GTA ili vrati kako je bila!
 
Član
Ma kad vec kupujes uzmi on novog modela ljepse je bar meni a tesko da ces naci gta look;) i stavi nam slike;)
 
Član
A jest ti dugo i bila ... :D



-Gledam ispočetka WTF it s this... dobra pila..kad ono šok, razbijena..

Nek tebi nije ništa, a ja bih gledao redizajn prednji kraj stavit, nedaj Bože da opet budeš imao istu priliku..

U pravu si što se tiče zadnjih "rora", malo kulturnije stavi

SRETNO
 
Član
Bila je vrh, nadam se da ces je opet srediti.. a sto se tice izbora
GTA Look definitivno, i ako budes prodavao pragove ili znas gdje ih ima kupiti javi mi ;)
 
hvala drustvo :)) lepo je biti ziv :)))
definitivno gta look onda....
stavicu link sa delovima i spojlerima,odakle cu da nabavim sve ove pizdarije.inace iz madjarske cu! posto ih ovde tesko nabaviti ....
felna je vec na ispravljanju,a jos uvek trazim udarenu alfu,ili izgorelu :(,naravno sa dobrim prednjim delom,i onda prepakovati,polako bice to sve ok!!!!
 
Član
prava steta, prelijep autic, bas mi je zao.....sto rece kolega, od novije tipe bi bio pun pogodak, al' onda ce biti zasto je razlicit prednji/zadnji kraj bla bla, bolje onda gta furati do kraja i gotovo ;)
 
Top