Pozdrav iz tz

Pozdrav iz tz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev i ja da se predstavim, zovem se Vedran,zivim u Tuzli, 19 god,vozam Skodu Fabiu 1.4 MPI 60ks. Dosad sam na skodici stavio folije, Sony cd-mp3-gt300,juce nabacio xenone 6000K hehehehe, i kupio pioneerove cetverosistemce al ih nisam jos postavio,bilo mi mrsko,al bice ovih dana abd. Et to je to za sada. ;)



 
Legend
Majketi jesil ti onaj lik sto se vec godinama voza sam po gradu i prodje pored jupitera po gazilion puta u toku noci ??? :) :)
 
Član
daki je napisao(la):
Majketi jesil ti onaj lik sto se vec godinama voza sam po gradu i prodje pored jupitera po gazilion puta u toku noci ???  :) :)

hahhahah nisam taj definitvo,hehehehe ma znsa ti mene neku noc smo dosli ja i šajbica na hukinu svadbu
 
Legend
focus je napisao(la):
daki je napisao(la):
Majketi jesil ti onaj lik sto se vec godinama voza sam po gradu i prodje pored jupitera po gazilion puta u toku noci ??? :) :)

hahhahah nisam taj definitvo,hehehehe ma znsa ti mene neku noc smo dosli ja i šajbica na hukinu svadbu

Heheh, dobar dobar, ima neki lik ista boja, cak je i zatamljen, al nema nisam siguran da ima lajsnu ovu nazad.. ugl, manje bitno, sjecam se kao kroz maglu, malo smo Nurija i ja zaruzili jace :D
 
Član
Heheh, dobar dobar, ima neki lik ista boja, cak je i zatamljen, al nema nisam siguran da ima lajsnu ovu nazad.. ugl, manje bitno, sjecam se kao kroz maglu, malo smo Nurija i ja zaruzili jace :D
[/quote]

Opet si se napio:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top