Pozdrav iz Splita

Pozdrav iz Splita

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ime mi je Ivan, dolazim is Splita

Vozila su Suzuki Swift Sport 2009 Turbo
Bmw E30 cabrio (S50B30)

Dosao na preporuku prijatelja za dobro druzenje :D

Eto pa pomalo predstavim vozila
 
Član
Bok! Prijatelju. A di si ti u Splitu, ja sam bija u Splitu u toku rata u izbjeglištvu pored prlipog POLJUDA.
Ala, kakvo je to lipo vrime bilo.
Malo na Poljud, malo na Bače, malo na Marjan, a po najviše u kafić "Bedem" prekoputa katedrale- je li još aktuelan?:cool:
 
Član
A evo me ponajvise u Africi (crncim trbuhom za kruhom) pola godine ode pola doma

Tako da sam i ja pomalo stranac u tom gradu.

Eno swift u garazi pa slobodno kudite hvalite kako vam vec pravo bude
 
Član
Dobro nam dosao i otvori nam temu za komentare posto se ne moze komentarisati jer si auto predstavio u projektima ;)
 
Član
ado_d je napisao(la):
Dobro nam dosao i otvori nam temu za komentare posto se ne moze komentarisati jer si auto predstavio u projektima ;)

E sad me ubi :)

Jos se snalazim po forumu kako sto pa ako je koji administrator tu online jel moze on to odmah prebacit?
 
Član
http://www.bhtuning.com/komentari-f-96.html Evo ovdje otvori novu temu za komentare i onda link te teme prekopiraj u temu gdje si auto predstavio i to je to ;)
 
Član
Snjur je napisao(la):
A je jedan iz Ljuboskog, veli da je nekad bio aministrator ovde pa su ga protjerali :D

Skontali da je šupak od čovjeka.:D

Pričao mi je u nedelju o autiću, šteta što nisam odmah imao priliku da ga vidim, možda i da probamo malo, ljubitelj sam tih malih zajebanih prdavaca.:123:
 
Član
Ako bude srece namjeravm do njega tamo kroz 11 mjesec, nadam se da onda bude zavrsen jer je sad na nekih 95%
Tako da bi onda mogao bit taman spreman za prikazivanje
 
Član
Ma Đe ba :D

Da ogy ovo je swift o kojem sam pricao na raceu neki dan... mala beba koja bi karala mame po pistia i hoce:D Iako je zamisljen kao vozacki auto a ne za snite asfalta ali eto valjat ce i tamo :D
A cim stignes kod mene prvo smrvimo lonac ljutog čorbanca ispalimo 2 litra crnog vina pa na pistu da vidimo sta kako koliko.
A ti ogy ne seri valjao sam ti neki dan dok si mi pušio MRŠ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top