Pozdrav iz Mostara

Pozdrav iz Mostara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo stigao sam i ja....
Inače sam na Audi forumu BiH, a evo googlajući sam našao i Vas...
Nadam se da prihvatate i one koji nisu punoljetni tj. što ne voze, ali se ipak zanimaju.
Zovem se Mario, dolazim iz Mostara. Jako se zanimam za automobile, posebno Audi... Nisam punoljetan (nemam položeno), ali nadam se da neće biti velik problem. Ipak, znam vozit. Uskoro cu naslijedit Audi A5 (B5) (za koju godinu) od oca. Pored Audia, imamo još i Golf 2 1.3 benzinac :D
Ovdje sam došao da pogledam neke načine uređivanja Vaših automobila, da naučim nešto novo a i da se zabavim. Pozdravljam sve!
 
mafica .pwn je napisao(la):
Evo stigao sam i ja....
Inače sam na Audi forumu BiH, a evo googlajući sam našao i Vas...
Nadam se da prihvatate i one koji nisu punoljetni tj. što ne voze, ali se ipak zanimaju.
Zovem se Mario, dolazim iz Mostara. Jako se zanimam za automobile, posebno Audi... Nisam punoljetan (nemam položeno), ali nadam se da neće biti velik problem. Ipak, znam vozit. Uskoro cu naslijedit Audi A5 (B5) (za koju godinu) od oca. Pored Audia, imamo još i Golf 2 1.3 benzinac :D
Ovdje sam došao da pogledam neke načine uređivanja Vaših automobila, da naučim nešto novo a i da se zabavim. Pozdravljam sve!



Koja je cena ovog audija a4 95..6 god kod vas u BH???U Srbiji vec duze vreme drze istu cenu iako je bas mnogo zadnjih 2 godine uvezeno iz Italije,Nemacke itd malih automobila npr Reno klio...Fokus...Astra...Fiat Stilo...itd starih od 2000 god pa na gore sa cenom 2500...3.000e.Audi je svoju cenu zabetonirao vec 5..6 godina i uvek vredi bez obzira na ostale.Poz N. PAZAR.
 
U mene je 96. godište i ja sam ga platio 6.000 KMm al na njega je uloženu u startu oko 2.500 KM dodatnih šta je bilo popravaka jer je automobil, ajmo reć', bio zapušten full jer vlasnik je dobio drugo auto tako da je pola godine samo stajalo u garaži, a i dok ga je vozao nije vodio računa o tome...
Cijene su inače od 6.000 pa ih imaš čak i do 13.000-15.000, ali to su s4...
Možeš za 9.000-10.000 naći dobrog Audi A4 B5 model, quattro, benzinac il dizel...
cijene možeš pogledat ovdje: http://www.pik.ba/?trazilica=audi+a4+&kategorija=18&id=&t= Samo pronađi B5 modele :)


@Ostali - hvala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top