Pozdrav iz Bisca

Pozdrav iz Bisca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav iz Bihaca. Moj limeni ljubimac je Reno Megane Coach 1.6 16V, 99, redizajnirana verzija (2000/2001), zuta (renault) boja. Bez tuninga trenutno,.... i ovako gledam kako cu bez glave ostati :) vjerovatno samo kozu ubacim, nove gume uovaj koji dan idu (sta kupiti???).

sad cu ga na pranje voziti, i uslikati pa cu postaviti i koju fotku, kako pravila nalazu :)
 
kupujem_vozacku_:) je napisao(la):
DD - za tuning uvijek imas vremena samo polako pa ce licit na auto
ma i ovako previse privlaci paznju, nisam ti ja tip brijaca sa neonkama, meni je bitnija udobnost i da je auto startno, ne mora ici 250, al nek od 60 do 140 skaze ko lud za preticanja na kratkim relacijama, to mi je najbitnije.

Trebalo mi je mjesec dana da uhvatim osjecaj da mi ne slajfa trecom (misim kad prebacis bzinu a on zaslajfa). hebiga dok sam navikao otisle gume :)

gripa me uhvatila pa mi se neda vani fotografisati, evo jedan isti, samo moj ima orginal felge, ove su mi ruzne, kao da su od golfa :)

coche897705966.jpg
 
Outrage je napisao(la):
Dobro nam dosao,aj uslikaj to pa da ga malo pogledamo ;)

evo fotke za sutra obecavam, uhvatila me kombinacija gripe i nekakve crijevne infekcije koja ovdje hara pravo, dva dana mucnine i povracanja, kazu zagarantovano. Dobro je da nisam zensko, nasikirao bih se pravo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top