Powerflex

Powerflex

Član
Moracu ja zeni na fiestu kupiti ovo,selene i nosace motora, samo ne znam koliko bi to dugo trajalo na 1.4hdi :/
 
Član
Napravili su tu priču od Powerflexa a ko imalo razumije materiju , to samo vidi najobičniji komad poliuretana , a kao takav smanjuje pokrete ogibljenih dijelova što je i logično ali isto tako pojačava vibracije što je opet logično.
Generalno čak i istokareni komad poliuretana na mjeru će obavljati istu funkciju kao i Powerflex na daily vozilima dakle vozilima koja ne idu na stazu.
Tako da bi ja lično kad bi stavljao , birao najjeftinije , jer tu stvarno nema nikakve matematike , za razliku od standardnih , koje nikako ne bih preporučio najjeftinije , jer tu već treba znanje i kvalitet.
 
Član
neki hvale neki kude, zato mi je bas cudno. Skinuo sam i auto se preporodilo :D inace su vibracije bile na nizim obrtajima i pri startu, vec poslije u voznji manje ili nimalo. Auto se cinilo dosta stabilnije sam osjecaj.
 
Ma prvo rjesit osnove,npr ovjes kompletan,opruge I amortizere,na golfu 2 da sve selene zamjenis novima bilo kakvima imas 1000% razlike naspram onih na njemu,od kojih su jos neki orginalni :)
 
Član
Ja sam selene zamjenio powerflexom, i osjeti se razlika, ali nista super dramaticno.

Caraudio jos uvijek prodaje powerflex


*sa moba uz tptlk
 
Top