Povezivanje TV-a i racunara problem ? :S

Povezivanje TV-a i racunara problem ? :S

Član
Pozdrav drustvo...naime imam problem mali...posto mi je naumpala ideja da spojim racunar sa tv-om da mog uda igram igrica preko velikog tv-a i volana da mi ne smeta nista...to sam i krenuo ostavirit...kupio sam kabal s-video aa vamo scart ..,jer mi je bilzi scart nego ona 3 cinca..posto nema tako dug kabal....na drugoj strani je s-video cinc.. ii onaj od zvucnika...ee sad..kad spojim to .ne desava se nista..alii nemam sta da namjestim na kompu...aa kad AV upalim kruuzi nesto crveno ide gore dole slika "leta"...staa mi je ciniti ?? ...hvala
 
Član
postupak koji sam ja radio kod sebe - prvo mopras imat instaliran driver garficke, desni klip propertis setings i moraju biti dva prozorcica-dva drivera graficke kada izaberes to ima ono da izaberes ekran 1-2 to izaberes koji ce ti biti primar koji sekundarni monitor.. back to topic..
 
Član
driver imam instliran neki dan kad sam sistem dizo..ii nvidia je graficka..ii kad udjem u postavke grafe...ocita mi samo monitor..tv-a ni u prici :S
 
Član
http://en.kioskea.net/faq/228-how-to-connect-your-pc-to-your-tv-set
ev ovdje procitaj koji ti treba kabel, i kako postaviti
 
Član
evo uspio sam spojiti tv.. ii ocitao mi je na programu od grafe.. tv...ee sad ..probaaoo sam bilion konbinacija..alii nece slika da dodje na tv i nece:icon_mad::icon_mad: .... moze li pomoco grafa je nvidia 8500gt
 
Član
Pregledaj kabel da ti nije negdje u prekidu, pojavljiva li ti se išta na ekranu tv, treperi li bar
 
Član
nista..bas nista....na kompu je ocitan vidi se..all nema slike...ii nema....iz grafe mi ide s-video pa 3 zenska cinca zeleni,plavi,crveni..ii na tvu bijeli,crveni,zuti..uu koje cu sad postekat..da mi fino radi...zvuk necu sa tv-a ..samo slika =) ;)
 
Član
ako ne kliknes tam kad izaberes graficku monitore nece ti ni pokazati na tv-u nista, poigraj se malo klikanjem, a tamo ja mislim da treba av da bude na tv-u..
 
Član
samo 1 ide cinc od s-videa do vamo tv-a ..jer samo sliku saljem..a ne zvuk ..ocita mi tv na kompu..ali ne mogu da namjestim sliku nikako da je ima na tvu...smori se :S
 
Član
Nece ti to tako moci kao sto si zamislio, oba cinca ti moraju biti ukljucena u tv, a zvuk mozes na zvucnike, tako sto ih ustekas u tv
 
Član
pokusaj ukljuciti u tv 2 cinca, tj crveni u crveni i plavi ili zeleni u bijeli, ako nikakvu sliku ne pokaze onda je do kabla najvjerovatnije
 
Član
probavano sve..sa 3 cinca..ii nece...nije fazon u spajanju ni kablu..da jest..ne bi ga komp. nikako ni ocitao..to je mozda logicno :cool:
 
Član
Jesil pokusavao 1 po 1 cinc sa kabla ustekavati u zuti ulaz na tv. On je za video, pa tako pokusaj.
svaki probaj u zuti ulaz
 
Top