Potvrda o nekaznavanju

Potvrda o nekaznavanju

Član
Dakle interesuje me jeli neko putovo u Ameriku ??
Neznam jel treba potvrda o nekaznavanju kad se ganja viza :icon_smile:


Imal iko da ista zna vezano za ovo sve je od koristi i pomoci ;)
 
Član
ne treba ;)

trebas u banku da kupis PIN za vizu, uplatis to i dobijes PIN i broj na koji ces nazvati, na tom broju ce ti reci kad mozes doci na razgovor i sta ces od papira donijeti, ako je sve uredno, sutradan dodjes po vizu i to je to
 
Član
Neznam vise ni sam otac mi rece da treba potvrda o nekaznavanju i da nemogu nigdje gdje treba viza znaci EU moze ali dalje nista jer sam imo problema sa policijom pa imam i uslov i kaznjavan sam pa neznam i to kroz kolko se ponistava to kaznjavanje tj kroz kolko vremenski mogu dobit potvrdu o nekaznavanju
 
Član
Vadio J1 vizu, studentska sa dozvolom za rad! najbolje da odes na sajt ambasade i da vidis sta ti sve treba!
 
Član
ok pogledat cu hvala vam na pomoci ako nego zna nesto vise korisno je da i ja znam :icon_smile::icon_smile:
 
Član
skora je napisao(la):
Vadio J1 vizu, studentska sa dozvolom za rad! najbolje da odes na sajt ambasade i da vidis sta ti sve treba!

kao i ja, s tim da sam ja bez dozvole za rad.... znaci u tome je razlika ;)
 
Član
hvala vam evo citam po ovom ovdje sto pise netreba treba ti neki dokaz da ces se vratit da imas nekog ovdje ili posao ili nesto nebitno sto ce te prisilit da se vratis u bih pasos koji vazi min 6 mjeseci taj pin slika i to je to kako sam procito

hvala za pomoc ;););)
 
Top