Potrosnja

Potrosnja

Član
Losa ti racunica. Nemoguce da je tolika rezerva. Ne znam koje je auto, ali ako nije kamion, nesto ne valja u racunici :D
 
Član
A sta mislis kako reaguju kad me pitaju kolko u mene trosi golf 1.9 66kw i kad im kazem da je 12-13l? Sa 10KM predjem otprilike 35-40 km, kod tebe je to extra :D
Ljeti je malo drugacija prica ali se namucim da spustim potrosnju na 4,5-5l na otvorenoj cesti, ja bi volio sad vama da kazem da mi auto ne trosi nista ali tom pricom bi samo sebe lagao, mada i ovo danasnje gorivo ni za qu**c nije (da izvinete)
Kod tebe nije uredu motor kakvo ba 12-13l isti mi je motor evo sad zimi neprelazi 7,2 dodji testiraj ptobaj i uvjeri se ako mislis da lazem, a ljeti prosjecna 5,9 tako da sa tvojim motorom nesto nije uredu sigurno
 
Član
Pisite sta hocete, ali nemoguce da se rezerva pali na 200+ km.
I dalje sam siguran da ti nesto oko racunice ne valja...
 
2012-Mazda3-SkyActiv-G-gauges.jpg

ovako to izgleda,cim dodje na zadnju kockicu upali rezervu,ja otisao i nasuo pun kad 39, nesto litara,al evo kazu po mazda forumima da je to kao neki safety da ne bi nestalo goriva,nisam jos nikad bez zadnje kockice vozio :D
 
Poslednja izmena:
Passat 5+ ljeti 6,5l zimi 7,5-8l rezerva se pali kad bord pokaze jos 70 km da moze preci.za 1550kg ja zadovoljan,manje mi trosi nego sto je golf 3 td 55kw
 
Top