Potrebno poliranje felgi

Potrebno poliranje felgi

Član
Pozdrav svima,
trazim nekoga ko ima iskustva, ko zna i ko hoce odraditi felge (ispolirati) kako Bog zapovijeda, a da me ne oguli kao prosli.
prije nekoliko dana su odnesene felge nekom liku u starom gradu i evo slike sta je za 200 KM uradio od njih:




















Felge su daleko od ispoliranog, odnosno od proizvoda kojeg sam zahtjevao, a momak je dobio svoje pare. čak sta vise, na nekim mjestima se nije udostojio ni primer da skine. Nema veze, losa reklama se siri dosta brze nego dobra, tako da svako od vas zna nek ne daje felge kvazi majstorima, nego ljudima koji znaju !

Ovim putem pitam sve vas LJUDE, da li bi mi neko od ovih felgi mogao nesto uraditi za 100 KM jer me ovaj prosli vec ogulio ?
 
Član
Ne znam zasto si prijatelju platio ovaj fuseraj, ovo nije polirano, ovo je smjesno. Zao mi je sto ti se ovo desilo. A slazem se sa allroad-om, da nebi prevario jos koga.
 
Član
pa nije mi jasno jesil' ti vidio felge pa mu dao pare ili si dao pare unaprijed u obje situacije tvoja je krivica.
hjoj za sta lik uze 200KM, neki definitivno hoce da se obogate preko noci
 
Član
A pazi mu zadnje dve slike na pik profilu, postavio tvoje felge sto je uradio... On je izgleda zadovoljan kako je uradio posao...
 
Član
To sto je on uradio, ovo je samo skinuta farba sa felgi i to je do kraja jer se vidi na nekim mjestima gdje je i ostala i u risovima, i sad tek treba raditi felge, poravnati ako gdje ima ostecenja, risove poravnati i smirglati pa tek vodeni i nabijati sjaj pa krede u ruke i nozeve i nabiti sjaj jos...
 
Član
prijatelj otvorio samo jednu felgu, bile u kutiji, noc, nista se nije vidjelo i kad je kuci dosao tek onda skontali... felge su sad kod kene, on ce ih odraditi kako treba :)
 
Član
Radio je ovaj mome drugu gti felge za peticu, sa slike samo nisu ostecene uopste bile
i uradio je kao da su se djeca igrala, farbanje 0 sprej 100%,
samo dodjite, šišanje dzaba hahhahaha
Zao mi je sto si platio ovu uslugu ovoliko novaca, nije dns malo 200km nekome platiti
a nista nije uradio, ovo je za 3 sata mogao uraditi uz 10km potrosenog amterijala.
 
Top