Potrebni pragovi za corrado-pomoć

Potrebni pragovi za corrado-pomoć

Član
Pozdrav ljudi, nije me dugo bilo. Naime, kao sto sam naslov kaze, potrebni su mi pragovi za corrado, ili neko U Banjaluci ko može da mi napravi nove, pošto ih nema novih kupiti i ne mogu se naručiti
 
Član
Firme sto rade krovove od lima imaju prese koje motaju lim po zelji i dimenzijama... Primjer Lovic & Co Lukavac odneses svoj prag ili napravis sablon po tom pragu bar priblizno ljudi urade u 3D i presa izmota, biras lim po zelji i cijena ti zavisi od vrste lima. Ne znam oko Banja Luke, ali potrazi neke firme koje rade obradu limova :D
 
Firme sto rade krovove od lima imaju prese koje motaju lim po zelji i dimenzijama... Primjer Lovic & Co Lukavac odneses svoj prag ili napravis sablon po tom pragu bar priblizno ljudi urade u 3D i presa izmota, biras lim po zelji i cijena ti zavisi od vrste lima. Ne znam oko Banja Luke, ali potrazi neke firme koje rade obradu limova :D
Tacno tako, odradis ga debljim limom nego fabricki :)
 
Član
Limeni su neki ćuning pragovi na njemu koje hocu da pobacam i vratim fabricke. Znaci niko nema da mi da neki kontakt od nekog iz BL i okoline ko moze to da mi završi
 
Top