Potrebne informacije o C klasi BUGOJNO

Potrebne informacije o C klasi BUGOJNO

Zna li tko ista o autu sa oglasa:
http://www.pik.ba/artikal/1615241/mercedes-c-klasa-2-8-sport/

Bilo kakva informacija bi mi dobro došla....

;););)
 
Član
ja sam uvijek u bugojnu jos ga nisam vidio :icon_confused:
kad budem isao kuci pogledat cu trenutno sam u sarajevu
 
Član
Viđam ga često, na izgled odličan, frajer u njemu ne čepi ga, laganini kroz grad. Ima odličan zvuk, ako želiš da se malo raspitam oko njega

Menso: po linku ovoga što ga prodaje, vidio sam da je imao onoga crnog bmw, a to je vlasnik onoga ribnjaka posle gračanice kada se ide u bug, neznam poznaješ li. Sa desne strane kada se ide iz G.V
 
Član
Auto izgleda odlično, stvarno bez mane sa vanjske strane, a sada motor i to neznam dok se ne raspitam, naravno ako želiš
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Viđam ga često, na izgled odličan, frajer u njemu ne čepi ga, laganini kroz grad. Ima odličan zvuk, ako želiš da se malo raspitam oko njega

Menso: po linku ovoga što ga prodaje, vidio sam da je imao onoga crnog bmw, a to je vlasnik onoga ribnjaka posle gračanice kada se ide u bug, neznam poznaješ li. Sa desne strane kada se ide iz G.V
znam ribnjak u kandiji mislim da se sad sjecam da sam ga vidjao tu. znam majstora koji zivi tu kod ribnjaka kad budem tamo pitat cu njega sigurno zna nesto vise o tom autu :)
 
pa mozes onako usput pitat jel motor u komadu i auto jer mi je malo sumnjivo sto je auto u kratkom vremenu promijenilo nekoliko vlasnika.;)
 
Član
electroboy je napisao(la):
pa mozes onako usput pitat jel motor u komadu i auto jer mi je malo sumnjivo sto je auto u kratkom vremenu promijenilo nekoliko vlasnika.;)

šta će ti bit sumnjivo ka čovjek govori da troši 10l a moj 180 toliko troši :lol:
bolan mani se toga srče a neide
 
George je napisao(la):
electroboy je napisao(la):
pa mozes onako usput pitat jel motor u komadu i auto jer mi je malo sumnjivo sto je auto u kratkom vremenu promijenilo nekoliko vlasnika.;)

šta će ti bit sumnjivo ka čovjek govori da troši 10l a moj 180 toliko troši :lol:
bolan mani se toga srče a neide
hehe, tu ti je ga to negdje....
Uglavnom ako tvoj 180 srce 10 ovaj srce 15 da ga hebes
 
Top