potrebna shema za spajanje alarma :(

potrebna shema za spajanje alarma :(

Pozdrav
Kao prvo nezznam ni sam gdje bi ovo pitao ni koga bi pitao naime radi se o tome da trebam spojit alarm na auto u pitanju je FORD Fiesta 1.4 TDCI 2003 godina
potrebna mi je sema od vozila tj instalacije koje su gdje zice signali za motorice i signali od zmigavaca da ne idem traziti to po autu jer puno mi vremena oduzima a liku to treba rijesiti za maximalno 2 sata
stoga vas molim ako neko ima semu ili je vec radio to na Fordu da to podjeli samnom unaprijed zahvaljujem pozz ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
Pozdrav
Kao prvo nezznam ni sam gdje bi ovo pitao ni koga bi pitao naime radi se o tome da trebam spojit alarm na auto u pitanju je FORD Fiesta 1.4 TDCI 2003 godina
potrebna mi je sema od vozila tj instalacije koje su gdje zice signali za motorice i signali od zmigavaca da ne idem traziti to po autu jer puno mi vremena oduzima a liku to treba rijesiti za maximalno 2 sata
stoga vas molim ako neko ima semu ili je vec radio to na Fordu da to podjeli samnom unaprijed zahvaljujem pozz ;)

tesko ces tako drug, ako je vakuumska centralna onda gledaj na vakuum motor 2 zice koje to rade, a ako je elektricna centralna onda na vozaceva vrata nadjes 2 zice, to ti je 10-20 min posla ukupno sve...
 
znam ja kako ide postupak baratam ja s time vec duugo samo kao sto sam naveo ako ima ko šemu bilo bi 3x brze da ne ispitujem a covjek se žuri tj. nema puno slobodnog vremena da auto stoji kod mene nego auto maximalno se moze kod mene zadrzat 2 sata i to je to zato i pitam ako neko ima kakav link ili nesto da me uputi ili u autodati da nema kakav dijagram i slicno bilo bi extra
hvala na savjetu ipak ;)
al poslije ovoga pocinjem radit DIY za navedeno auto a i ostala koja budem radio i sve poslikat i okacit na forum da znaju ljudi koliko to vrijedi svi bi tako nesto radili i kolko ti vremena uspara ;)
 
Top