Potrebna pomoć (:

Potrebna pomoć (:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzdrav.. :)

U velikoj sam dilemii.. =S
Ne mogu se nikako odluciti koje felge kupiti za svoju duju.. pa ako neko ima neki prijedlog nek se javii.. :)
 
zavisi sta furas,koji stil :icon_question:
meni su broj 1 BBS-ice,jest da su poskupe,ali vrijede :cool:
ako ne onda nesto sa falcom...
 
Legend
dvojka.....stvorena za 14" ili 15" falc 8 ili 9 Jota felgicu.....pa sad,ne mozes fulati :)
 
Član
enesss je napisao(la):
dvojka.....stvorena za 14" ili 15" falc 8 ili 9 Jota felgicu.....pa sad,ne mozes fulati :)

ahaa.. hvalaa.. :)

ja sam mislila nes tipa ovih felgi, pa sad ne znam =S .. 15" su : [attachment=23675][attachment=23674]
 
__EMA je napisao(la):
enesss je napisao(la):
dvojka.....stvorena za 14" ili 15" falc 8 ili 9 Jota felgicu.....pa sad,ne mozes fulati :)

ahaa.. hvalaa.. :)

ja sam mislila nes tipa ovih felgi, pa sad ne znam =S .. 15" su :

eness ti je rekao svee...a ove zadnje nemoj ni po zivu glavu..samo trazi sto vise jota i po mogucnosti falc da bude..i spustis lijepo svoju dvojuku na to..i super ce izgledati..;)
 
Član
black_devil je napisao(la):
__EMA je napisao(la):
enesss je napisao(la):
dvojka.....stvorena za 14" ili 15" falc 8 ili 9 Jota felgicu.....pa sad,ne mozes fulati :)

ahaa.. hvalaa.. :)

ja sam mislila nes tipa ovih felgi, pa sad ne znam =S .. 15" su :

eness ti je rekao svee...a ove zadnje nemoj ni po zivu glavu..samo trazi sto vise jota i po mogucnosti falc da bude..i spustis lijepo svoju dvojuku na to..i super ce izgledati..;)
hvala vam punoo.. :)

enesss je napisao(la):
dvojka.....stvorena za 14" ili 15" falc 8 ili 9 Jota felgicu.....pa sad,ne mozes fulati :)


Hvala.. na pomoocii.. ;)
 
Član
sve su ti dobre, sa ove slike gore, tako da mislim da ti je težak posao da odabereš. Stavi oba para
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top