potrebna pomoc xenon !!!

potrebna pomoc xenon !!!

Ovako drustvo imam problem na kecu !!
zafrkavaju me (bi)xenoni :
nece odma da upale , jedana strana nece nikako , kupio sijalicu nece opet , nedolazi struja do nje od onog zadnjeg dijela sto je pali
E sad sta da radim dali da uzmem novi set ili nove farove
hvala unaprijed
 
Početnik
pa trebas samo balast zamjenit ili oba ali kazes samo da jedan neradi..a nisu puno para nekih 30-40km par znaci 15-20 ak km polovan da nadjes..
 
Moram naci nekog onda ko se razumije u to da mi napravi onda u Zivinicama ili Tuzli ,ako neko nekog zna ko se dobro razumije zahvaljujem unaprijed ;)
 
Početnik
clan foruma Trizex mada to znas i ti sam sebi al hajd...obrati se njemu nek ubije cenera :lol::lol:
 
ma cener nije problem , jedan mi je reko otisla sijalica ja uzeo sijalicu kad ono nije sijalica nego ono prije sijalice , a sad mi se ne kupuje opet nesto za dabe
 
Član
Treba da cim ti pipnes prekidac, oba xenona blicnu jako pa se onda malo smanje, tako ti je bilo kad su bili novi i tako treba i sad.

Moj predlog je dva nova balasta i to malo skuplja od 15 KM, da ne bi opet morao kupovati za 6 mjeseci.

Ja sam set platio 300 KM ali sam ga vozio jedno 3,5 godine :))) i mislim da i dan danas radi, ali ne znam prodao sam auto.
 
Član
citam gore kontas da mijenjas farove, farovi nemaju veze sa tim tvojim problemom, i sijalice i balasti su donekle potrosna roba, tako da je to neminovno mijenjati, kupuj balaste i rijesio si problem;)
 
Član
nemora znacit da je do balasta moguce je posto je to kec zice su tanke i slabe da nema dovoljno struje prvo probaj + dovest sa akumulatora direktno ako nebude tako radilo onda je balast ;)
 
Top