POTREBNA POMOC OKO KOPCANJA DALJINSKOG

POTREBNA POMOC OKO KOPCANJA DALJINSKOG

Član
fotografija150.jpg Potrebna mi je pomoc oko daljinskog zaljucavanja tacnije oko seme, imam semu i sve samo mi neko treba malo bolje objasniti kako sta i gdje da skopcam da bi daljinsko radilo, danas smo ubacili centralnu i ona radi al nismo uspjeli daljinsko, ima opciju i za pozicije ili zmigavce pa ako neko moze da mi pojasni kako to da sopcam sve da radi, hvala unaprijed, evo semu...
 
Član
iz modula centralne imas dvije zice viska i na njih spajas izvode sa modula daljinskog. koliko se sjecam zuta i zuto crna idu zajedno na + a narandzasta i narandzasto crna zajedno na -, ostaju ti bijela i bjelo crna i njih spajas na ona dva izvoda sa modula centralne, ako pogresno spojis radnja ce biti suprotna i onda samo zamijeni kontakte bijele i bjelo crne.
plavu spajas preko dvije ispravljacke diode na npr zmigavce ili pozicije ili sirenu, nije bitno, roza ide na motoric gepeka ako auto posjeduje isti
 
Član
evo da pitam ovde da ne otvaram novu temu..ako moze neko pomoci kakve diode trebam naci da spojim na migavce kad otkljucavam/zakljucavam auto, znam da trebaju te neke diode ali gdje da ih nadjem? i dje je najlakse spojiti? u pitanju golf 2
 
Član
naci ih mozes u prodavnicama elektronike, ili da izvadis iz nekog starog uredjaja koji radi na principu trafo i grec i skines diode iz greca. a najbolja varijanta kad ne znas nnaci zice na centrali je da spojis preko prekidaca za sva cetiri zmigavca
 
Top