Potrebna pomoc oko felgi

Potrebna pomoc oko felgi

Član
Dali neko zna nekog da vari aluminjske felge u Zenici ili okolici...moze i Visoko , Vitez , Travnik , Zepce , ...ajde molim vas pomagaj te
 
Putovanja.ba
Administrator
Bio je jedan davno u Visokom. Znamda je raja nosila i znam gdje se nalazi ali nemam broj.

Kad ulazis u Visoko sa autoputa. Poslije raskrsnice kod trznog centra pravo i prva desno, mozda 20m dalje na lijevoj strana kuca sa velikom garazom. On je radio i farbao felge. A da li jos radi nebih znao tacno.
 
Član
Hvala vam...naso sam covijeka iz Zenice koji radi felge..pat ljudi mi je reklo da odlicno radi ...pricmo sam s momkom iz autootpad Terget...kaze momak da su oni prezadovoljni kako radi i kakve im je felge spasavo...bio sam danas kod njega i lik mi ovako na prvu izgleda bas fin i posten.....bas mi je pao kamen sa srca jal ovako cim uradim odem na lice mjesta i vidim jesam zadovoljan il nisam...procedura je ovo slat u drugi grad...ne kazem da nisu posteni momci al opet lice u lice je druga prica...moze tema lock
 
Član
Imas gore na meokusnicama ...kad prodjes crkvu pa pravo ona ulicica ...Suad se zove covijek
 
Top